13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń110
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Dawni, od szabli i szklanki, dziś suwerenniejsi. Czy tak postępują przyjaciele? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dawni, od szabli i szklanki, dziś suwerenniejsi. Czy tak postępują przyjaciele?

Napisał(a): ireneo -

Szczęść Boże.
Dogadali się z Putinem i od grudnia będą się zaszczepiać ruskim wynalazkiem. W ten sposób chcą podkreślić pragnienie suwerenności od knowań europejskich. A co na to Nowogrodzka? Czyżby Orban był Putinowi miliszy od wiernego przyjaciela tow. Jarosława K.
Jeśli nawet taki sojusznik podstępnie się wypina to nam, oddanym suwerenom źle wróży. Pozostajemy sami bez wsparcia w opanowanej przez wrogie niemieckie mocarstwo Unii. I to w szczególnie trudnej sytuacji po sromotnie przegranej na antypodach przyjaciela tow. Andrzeja D. który zagwarantował nam szczepionkę poza jakimkolwiek trybem.
Boże miej w opiece tow. Jarosława K. i ojczyznę.
INTERIA.PL

Re: Dawni, od szabli i szklanki, dziś suwerenniejsi. Czy tak postępują przyjaciele?

Napisał(a): ~gość -

~bezwiaryCezary
Dobrawa1 To twoje ..Szczęść Boże, dalej Boże miej w opiece....jest strasznym fałszem, obłudą owinięte.
Nie da się dosłownie tego czytać. Kiedy ty stąd znikniesz lub zaczniesz pisać według swojego zdania, myśli, ale z szacunkiem do drugiego człowieka..nawet tego odmiennych poglądach?
Już zgłosiłaś do usunięcia?
Myślisz, że to sprawka Dobrawy? Nie sądzę. Nie się Irek zastanowi czy tylko chce głosić "dobre słowo" czy oczekuje zdania innych w tym temacie?

Reklama

Re: Dawni, od szabli i szklanki, dziś suwerenniejsi. Czy tak postępują przyjaciele?

Wiem Dobrawo1,vel Felicyto,vel Sorayo jesteś najwiekszą hipokrytką tego forum.A przy okazji okazuje się że podobno jesteś katoliczką.
Jezus spalił by sie ze wstydu.
nie zdążyłby bucu jeden, bo wcześniej ty byś Mu obciął głowę

Reklama

Napisał(a): ~świramek -

~gość
Wiem Dobrawo1,vel Felicyto,vel Sorayo jesteś najwiekszą hipokrytką tego forum.A przy okazji okazuje się że podobno jesteś katoliczką.
Szczęśćboże Gdybyś urodził się w Emiratach dopiero plułbyś na katolików i wrzeszczał Allah akbar,😱

Napisał(a): ~świreneo -

~świramek
~gość
Szczęśćboże Gdybyś urodził się w Emiratach dopiero plułbyś na katolików i wrzeszczał Allah akbar,😱
tak jak ty

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

:-)))
Panie "rozkaz, wiem, raport, wykaz, buc, cham, herszt, Anetka, gość i czort wie jaki jeszcze nick." Jestem dumna, iż jestem katoliczką. I nie masz nic w tym temacie do powiedzenia:-) mozesz się tylko zapluć.

Dobrawa1 To twoje ..Szczęść Boże, dalej Boże miej w opiece....jest strasznym fałszem, obłudą owinięte.
Nie da się dosłownie tego czytać. Kiedy ty stąd znikniesz lub zaczniesz pisać według swojego zdania, myśli, ale z szacunkiem do drugiego człowieka..nawet tego odmiennych poglądach?
Dokładnie. Dla mnie to jeszcze jest perfidna kpina.

~świreneo
~świramek
~gość
tak jak ty
jak każdy kto urodziłby się Arabem, bo byłby urobiony przez imamów tak jak ty tu przez księdza, może jeszcze pedofila.

Napisał(a): ~Dosrawa -

a ona wie kto taki katoliczka?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dawni, od szabli i szklanki, dziś suwerenniejsi. Czy tak postępują przyjaciele?