30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń116
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +20
30 ppt ?

Dedykuję takiej i takiemu, co chcą innym jutro meblować po swojemu (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dedykuję takiej i takiemu, co chcą innym jutro meblować po swojemu

Napisał(a): ireneo -

"Nie odkładam na jutro życia,
bo nie wiem
kiedy przyjdzie pora,
gdy jutro - moje dzisiaj,
już nie będzie wczoraj.

Żyć się nie boję,
bo życie to ja,
cudzych nie chcę urojeń
- starczą te,
co je mam we snach"
[ireneo, 5.04.21].
INTERIA.PL

Re: Dedykuję takiej i takiemu, co chcą innym jutro meblować po swojemu

~gość Jak byłeś w PZPR i SB to też pisałeś o wolnej ojczyźnie? Czy to była już twoja wolna ojczyzna?
Pomogę ci, zakładając, ze ulegasz maniakalnie dręczącym urojeniom, by nie ulec pokusie podejrzeń o trolling. Na przełomie 90/91 SB uległa rozwiązaniu. Przyjrzyj się tej stronie (teraz to już nie tajemnica)
Ze stanu podlegających mobilizacji MON zdjął mnie w 1991 r. Już nie było, tej wciąż wracającej, SB. Coś wymyślisz? Tak przy okazji to MSW samo nadawało stopnie oficerskie tym, którzy w wojsku nawet nie byli. Czy rekrutowano oficerów rezerwy LWP, sądzę, że nie. Bazą była MO.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość Jak byłeś w PZPR i SB to też pisałeś o wolnej ojczyźnie? Czy to była już twoja wolna ojczyzna?
Czemuż ty nie piszesz będąc w PiSie. Czy to jest twoja wolna ojczyzna? Który socjal bierzesz 500+, a może trzynastkę? Za ile srebrników oddałeś wolność. Nie zapominaj, że PiS od siebie nic ci nie daje, ale daje pieniądze podatnika i na dług, który spłacać będą pokolenia potomnych i przeklinać będą PiS i wasz elektorat.

Napisał(a): ~Gość -

Fajny wiersz, jakże pasujący do dzisiejszych czasów. Wczoraj jedna pani założyła temat, który ma ateistom umeblować życie jej fantazjami. Najgorsze w tym wszystkim jest, że nie potrafią sami się fascynować swoją mitologią, tylko wciskają to na przymus innym.

Reklama

Napisał(a): ~Antydebil -

Art. 256 k.k.

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Reklama

~Antydebil Art. 256 k.k.

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję. Więc idź i nie trolluj więcej

Napisał(a): ~Baca -

Dobrawa1 "Żyć się nie boję,
bo życie to ja,
cudzych nie chcę urojeń
- starczą te,
co je mam we snach"

Dlaczego karmisz tu ludzi swoimi urojeniami, męczysz ciagłymi wpisami na ten sam temat?
Założ pamietnik....i pisz tam, co chcesz.
Mam suke i nawet jak glodna to jak czego nie lubi do pyska nie weźmie, taka że nie da się karmić.

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
gość Dobrawa może nazwać cie zomowcem a ty masz siedzieć cicho.
Nie nazwałam go zomowcem, więc proszę mi tu nic nie wciskać.
Wiem bo czytałem, pewnie ktoś usunął to sie możesz teraz wypierać

Napisał(a): Dobrawa1 -

gość Katolik nie odpuści bo musi ewangelizować. W tym państwie laicyzować nie wolno bo to obraża ewangelizujących.
Większość wątków..to ataki na katolików, z chamskim słownictwem. Pisz sobie co chcesz, ale z kulturą i szacunkiem, czego ewidentnie brak na tym forum.
Słowo np klecha uzywane przez ireneo ma negatywne zabarwienie. On może, ale jemu napisać ..już nie można.
Klecha (łac. clericus – duchowny) – pogardliwe określenie duchownego,

Formacje ZOMO były używane głównie do rozpraszania manifestacji opozycyjnych, podczas których zasłynęły z brutalności i bezwzględności. Wtedy też narodziły się potoczne, pogardliwe nazwy jej funkcjonariuszy – „zomowcy” i „zomole” lub „bijące serce partii” dla całej formacji.

Reasumując; on może co i rusz napisać; klecha itd, ale zomowiec...to wyrażenie już paść nie może. Jednemu mozna więcej, innemu mniej? Dlaczego?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dedykuję takiej i takiemu, co chcą innym jutro meblować po swojemu