Defilada za 600 tys. zł (384)

Temat dotyczy artykułu: Defilada za 600 tys. zł

Koszt środowej defilady na ulicach stolicy to prawie 600 tysięcy złotych - wynika z szacunków "Życia Warszawy". Frekwencja w Alejach Ujazdowskich pokazała jednak, że warszawiacy lubią takie widowiska - ocenia dziennik.

Komentarze (384)

Dodaj komentarz

bezmyslna rozrzutnosc

Napisał(a): ~zbulwersowana -

Moze Warszawiacy lubia takie widowiska. Cyrk tez wiele osob lubi. Ale pieniadze WSZYSTKICH podatnikow winny byc wydane na inne cele niz show dla mieszkancow jednego miasta.
Odpowiedź (0)

Frekfencja !!?

Napisał(a): ~Dan San -

Ludzie przyszli zobaczyć na co wydawane są pieniądze ich pieniądze.
Czyzby komuna do drzwi pukała - defilady, pochody a puźniej coraz większa dziura w portfelu, którą trzeba załatać oczywiście w sposób prosty i oczywisty - PODNIEŚĆ PODATEK.
Odpowiedź (0)

Przemyslenia

Napisał(a): ~Zuzka -

Ludziom potrzeba i chleba i igrzystk, ale gdy brak chleba nalezy zacisnąć pasa. Mówie do panów z rządu (celowo napisałam i panów i rządu małą literą). Na wszystko powinien być czas. Defilada w momencie, gdy brakuje na wszystko pieniędzy (ostatnio wstrzymano leczenie 4 dzieci specjalnym enzymem, a brak funduszy tłumaczy się skutkami ubocznymi leku - które nie wystąpiło u żadnego dziecka)powinna byc traktowana jak przestępstwo. Ludzie głodują, chorują a rząd ma do zaoferowania defiladę??????? TERAZ nie tego oczekujemy
Odpowiedź (0)

Jak cos takiego obserwuje,

Napisał(a): ~Erotoman -

to az mi sie... PODNOSI...
Odpowiedź (0)

duma i honor polaka

Napisał(a): ~dumny patriota z NYSY -

powinniśmy być dumni z tego że mamy polska armię.
dobrze się stało, że w końcu pokazaliśmy jak pięknie może się prezentować się nasze wojsko,takie defilady w polakach powinny wzbudzać ducha patriotycznego,powinny przypominać o tych wszystkich którzy czuwają nad naszym bezpieczeństwem.
A co do pieniędzy to,nigdy u nas ich nie było (za dużo) i chyba prędko nie będzie,a na narodowe uroczystości nie wolno szczędzić środków.
Odpowiedzi (1)

To jest właśnie przykład tego "taniego" państwa

Napisał(a): ~Kopernick -

braci Kaczyńkich.PiS nas okrada z kazdej strony!
Odpowiedzi (8)

BRAWO!!!!!!

Napisał(a): ~real -

Lepiej tych pieniędzy widać nie dało się wykorzystać!!!!!!!! wszak wszędzie dookoła w kraju dobrobyt a jak wynika z reklamówek PISu wszystkim zyję się dostatnie i dobrze!!!!!!!!!!! BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!!!! niech żyją żyją nam!!!!!1 BRAWO za dobrze wydane pieniądze!!!!!!! dno dna!!!!!!!! porażka jakich mało!!!!PIS w wyborach jesteście skończeni!!!!!! ojciec dyrektor wam pokaże!!!!!!
Odpowiedzi (2)

defilada

Napisał(a): ~McGyver -

chyba lepiej wydać na defiladę Wojska niż na dworzec we Włoszowej... a tam tez podatnicy zapłacili i jakos nikt sie do tego nie przyczepia.
Odpowiedzi (1)

A KOMU TO POTRZEBNE?

Napisał(a): ~opolanka -

MAMY COS Z TEGO???!.PRL WROCIL.
Odpowiedzi (1)

KTO KUPIŁ DEFILADĘ???

Napisał(a): ~Andrzej Goerst -

Kto w armii kupił defiladę w Warszawie? Za czyje pieniądze ?
Pozwolono wojsku zaprezentować się w defiladzie i za co tu jeszcze płacić ?
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz