Odpowiadasz na:
Delikatne babawy we troje (mmf bi)

~biciekawski
Temat dodał(a):
~biciekawski -
Dzień dobry,Dołączę do pary/małżeństwa . Chętnie niedoświadczonej, tak jak ja. Interesuje mnie dyskretna, stała relacja, poszerzająca horyzonty i pozwalająca doświadczać nowego.W skrócie o mnie: singiel, 39lat, różnorodne doświadczenia w zabawach z kobietami (zarówno jako dominujący, jak i uległy). Uwielbiam nogi, klimat fetyszu. Uśmiech i wzajemną troskę. Bez nałogów. Nie praktykuję chemseksu.Zapraszam do rozmowy, fantazji, zabaw cyber, a docelowo do spotkania. Wymagam weryfikacji głosowej (za dużo niestety tutaj panów, których żona akurat wyszła po zakupy).Więcej szczegółów w rozmowie prywatnej: bicurious81wawa@gmail.comPozdrawiam!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 0 odpowiedzi