162
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +28
162 ppt ?

Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne

Napisał(a): ~reava -

Powiedzcie mi czy to jest normalne, że mężczyzna gdy leżymy i się przytulamy zaraz zaczyna wykonywać ruchy frykcyjne? Mam męża - normalne. Śpimy razem - normalne. Jeśli razem zasypiamy to się przytulamy - to raczej też normalne. Najbardziej lubimy zasypiać na boku. W tę samą stronę. On leży za mną i mnie przytula. Wszystko byłoby okej, gdyby nie te przeklęte ruchy frykcyjne. Wygląda to mniej więcej tak, że już prawie zasypiam, a on zaczyna je wykonywać. Zazwyczaj są dośc subtelne, ale jednak. Czasem zdarza się to nawet po stosunku. Pytałam go o co chodzi, on odpowiada mi, że jak tak leżymy to nie może się powstrzymać. Dla mnie to jest dziwne wytłumaczenie, bo kochamy się często. Kilka razy w tygodniu. Mimo to on ciągle to robi, a ja nie mogę tego znieść. Przez to, że wykonuje ciągle te ruchy frykcyjne ja czuję się źle, bo mam wrażenie, że każdą czułość sprowadza do seksu. Nie traktuję tego jako "zaproszenie", bo tak jak mówię kochamy się często! Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością? Czy może mój mąż ma wysokie libido i to jest normalne? Już nie wiem co robić, bo strasznie mnie to wkurza..
INTERIA.PL

Re: Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne

Napisał(a): Gośka -

To mi przypomina zachowanie mojego byłego męża, w czasach młodości. Tłumaczenie wyglądało tak samo, że go tak podnieca moja bliskość i nie może nad tym zapanować.Może spróbuj spać w innej pozycji, w moim przypadku sprawdziło się. To zapewne przyczyna wysokiego libido, ale z czasem minie,tego możesz być pewna.Mój obecny partner z kolei tak jęczy podczas seksu, że czasem chętnie wyrzuciłabym go z łóżka, bo mnie to rozprasza, a czasem nawet śmieszy. Kiedyś go nawet nagrałam...

Napisał(a): ~Alina -

O matko, jak ja dobrze Cię rozumiem! Mam to samo z moim partnerem! Wystarczy, że położymy się w łóżku, on mnie obejmie, leżąc za mną i Matek od razu zaczyna wykonywać swój rytuał! Nawet nie wiedziałam, że te ruchy nazywają się ruchami frykcyjnymi! Ale wiesz co, ciesz się z tego, bo to znaczy, że wciąż kręcisz swojego partnera! Wiem, że to może być denerwujące, ale po prostu pociągasz swojego faceta!

Napisał(a): ~satasi -

Ja myślę że to faktycznie może być od bardzo dużych potrzeb i być może czuje niedosyt nawet po odbyciu stosunku. No ale tak czy inaczej głupie tłumaczenie że nie może się powstrzymać przed takimi ruchami. Jest chyba zdrowy i dorosły więc panuje nad tym co robi. Myślę że powinniście poważnie o tym porozmawiać.

Napisał(a): ~ALA I AS -

Uprawiasz seks nawet kilka razy w tygodniu? a ja mam seks z mężem codziennie on 60 l. a ja mam 50l. Mój mąż zawsze mi te ruchy robił pod kołderką , jak spałam to mi wkładał palca do odbytu , lub się onanizował , nie złościło mnie to , miał i ma do tej pory duży temperament., i gdyby tak się teraz nie zachowywał , że pod kołdrą łapie mnie za piersi , lub robi ruchy frykacyjne, to bym pomyślała ,że jest zmęczony , chory ,lub ma jakąś na boku.Cieszę się ,że on mnie pożąda , lubi mnie lizać krocze, i uwielbia jak ja mu liżę i mu obciągam aż się spuści , chociażby był godzine temu między nami seks.Nie denerwuj się ruchami frykającymi , tylko mu wtedy chwyć prącie i ręką mu zrób orgazm , bo gorzej byłoby jakby nie chciał już przy tobie tych ruchów frykacyjnych robić.

Napisał(a): ~KOLO -

Ciesz się, że Twój facet ma jeszcze te ruchy frykcyjne. Jeżeli już ich nie będzie, albo zastosuje pozycję "na misie" (pupa do pupy i śpi się) to znaczy, że już go nie pociągasz, albo ma kochankę, która zaspokaja jego potrzeby.

Napisał(a): ~Halszka -

Albo piszesz tu dla pisania, dorabiasz albo jest z Tobą coś nie tak, nie rozumiesz facetów??? - a oni myślą tak, "" ja tego nie rozumiem, dlaczego to im przeszkadza, to takie małe marzenie czy podtrzymanie tego co było jest i będzie piękne, przyjemne"" coś z analizą i myśleniem to na bank masz problem. Lalka - rozwiedź się i kup sobie wibrator - będzie wierny, nie odpyskuje, zawsze gotowy i jak go wyłączysz nie będzie wykonywał ruchów frakcyjnych :) serio - i nie będzie myślał, marzył ani się napalał - :) :) :) :) -

Napisał(a): ~Zacny -

To nie jest normalne. Wiekszosc facetow tak nie robi. Popytalem kolegow az z ciekawosci. Ma zaburzone libido i pewnie pocieralby tak kazdej a jak Cie nie ma to sam sobie trze ;) Nie wrozy to niczego dobrego w zwiazku, ale w ''sam raz na raz'' jak znalazl.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Denerwują mnie jego ruchy frykcyjne