42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń189
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
42 ppt ?

dentysta dla dziecka (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dentysta dla dziecka

Napisał(a): ireneo -

mają fatalną opinie.Szkoda dzieciaka

Napisał(a): ~sanderka -

Jak dla mnie to najlepszy salon dentystyczny chodzę z córką już od dawna do tego Medesdent i nigdy jeszcze się nie zawiodłam na usługach świadczonych przez ten gabinet. Bardzo czysto i przyjemnie robiłam tam też wybielanie i efekt bardzo zadowalający do tej pory mam śliczne zęby i nawet wcale dużo nie zapłaciłam

Napisał(a): ~justyna -

~sanderka Jak dla mnie to najlepszy salon dentystyczny chodzę z córką już od dawna do tego Medesdent i nigdy jeszcze się nie zawiodłam na usługach świadczonych przez ten gabinet. Bardzo czysto i przyjemnie robiłam tam też wybielanie i efekt bardzo zadowalający do tej pory mam śliczne zęby i nawet wcale dużo nie zapłaciłam
A jakie dokładnie wybielanie robiłaś w tym gabinecie Medesdent mam za miesiąc wesele i właśnie szukam jakiegoś dobrego gabinetu do wybielania a słyszałam właśnie dużo dobrych opinii na jego temat tylko nie wiem jakie oni tam metody mają jeśli chodzi o wybielanie

Napisał(a): ~Antygona -

No a czemu mam nie iść z moim dzieckiem do gabinetu dentystycznego ? Moja córka ma 3 lata i musze się z nią wybrać z tego wzgledu ,ze ma lekko ząbki górne , a dokładniej jedynki lekko wysunięte do przodu . Ma pewnego rodzaju wadę .A z kamieniem to juz wgl nie żarty , z tego względu chociażby ,ze dziąsła mu będą przez to krwawić . A co do gabinetu , który podałaś , to nie znam . Tam gdzie chodze do dentysty jest stomatolog dziecięcy , a dokładniej w Centrum Stomatologicznym Demed . Ceny też są przystępne .

Napisał(a): ~Dagmara -

gabinetu medesdent nie znam niestety, więc się nie mogę wypowiedzieć, ale powiedzcie mi proszę czy pierwsza wizyta powinna być dopiero powyżej 6 roku życia? Podobno wtedy jest pierwsza diagnoza. Stomatolog dziecięcy diagnozuje czy zęby rosną prosto, czy nie ma żadnych przesunięć, odchyleń, czy miedzy zębami nie ma zbyt dużej przerwy, albo czy nie nachodzą na siebie. Jakie macie doświadczenia? Btw przeprowadziliśmy się do Łodzi i tutaj będziemy szukać dla Antosia stomatologa dziecięcego, albo ortodonty.

Napisał(a): ~Wercia -

Ja sama ze sobą chodzę tutaj: https://www.d(...)nika.pl. Kilka miesięcy temu całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że moja dentystka (Kozłowska) przyjmuje też dzieci. Jako, że jest już zaufana poszłam z synem i powiem szczerze - jest chyba jeszcze lepszą dziecięcą dentystką niż dla dorosłych :)
Młody patrzył jak zahipnotyzowany, wszystko mu opowiadała, zagadywała. Rewelacja.

Napisał(a): ~Misiowa -

Jak jest tu jakaś mama z Warszawy to bardzo polecam centrum Stomatologiczne Demed na Woli . Bardzo profesjonalny gabinet stomatologiczny , lekarze mają odpowiednie podejście do małego pacjenta , wszystko tłumacza po kolei . Stwarzają bardzo miła amosferę dzieki której Wasze pociechy nie będą się bały usiąść na fotelu ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: dentysta dla dziecka