42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń189
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +0
42 ppt ?

dentysta dla dziecka (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dentysta dla dziecka

Napisał(a): ~Ela -

oczywiście ,ze warto popytać znajomych . warto też jeszcze zweryfikować opinie w internecie . A czemu ? Bo było tak ,że np koleżanka poleciła mi dentyste ..... i ... mówiąc brzydko ,zepsuł mi jedną sprawę. Poszłam wgl do innego gabinetu i z tego jestem zadowolona . Więc : ilu ludzi , tyle opinii . Ja chodzę do Centrum Stomatologicznego Demed na Woli i jestem bardzo zadowolona ;)z podejścia do apcjenta i profesjonalizmu oraz kompetencji

Re: dentysta dla dziecka

Napisał(a): lethappiness -

Jeśli szukacie dobrego dentysty i jesteście z okolic Krakowa, to zdecydowanie mogę polecić Ci gabinet Villa Dentica. Bardzo fajnie urządzony gabinet, w którym dziecko czuje się dobrze. Wszystko na najwyższym poziomie i nie muszę obawiać się o ząbki mojej córeczki. Sama za jakiś czas wybieram się na kontrolę.

Re: dentysta dla dziecka

Napisał(a): ~Wosanka -

W Krakowie jest bardzo dobry gabinet , a dokladniej Stomatologia Cichoń. Mają tutaj właśnie m.in bardzo dobrą stomatologię dziecięcą, gdzie stosowane jest leczenie bezwiertłowe ;) W związku z czym dzieci nie mają się czego bać ;) poza tym bardzo miła atmosfera ;) Tam przychodząc na wizytę człowiek na prawdę się czuje jakby przyszedł na kawę ;)

Re: dentysta dla dziecka

Napisał(a): ~Sylfka -

Ja szczerze mówiąc jestem zadowolona ze stomatologii Cichonia - chodzę tam wlasnie z dziećmi i widzę ze to dobry wybór był. Nie stresują sie, traktują to jako przygodę i nie boją sie wiercenia! Dla mnie to bardzo dobre podejście dentysty!
« Wróć do tematów
Do góry strony: dentysta dla dziecka