111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi86
  • Ocen na +7
111 ppt ?

depilacja bikini jak ? (87)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

depilacja bikini jak ?

Napisał(a): Gość -

Jak najskuteczniej pozbyć się włosków z okolic bikini (depilacja brazylijska) ? Czy każdy zabieg jest bardzo bolesny, czy są takie które nie bolą ? Znacie jakieś woski lub kremy które można stosować samodzielnie w domu- skuteczne, czy lepiej zrobić zabieg w gabinecie ? Któraś z was korzystała z zabiegu laserem, jaka to cena i ile się utrzymują efekty ?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: depilacja bikini jak ?

golenie nigdy nie jest wystarczajace bo jeszcze nigdy nie ogolilam sie tak, zeby skora w tych miejscach byla gladziutka. gole sie regularnie od dwoch miesiecy a skora dodatkowo jest wciaz podrazniona a odrastajace codziennie wloski bardzo swedza ;/

depilator raczej odpada bo chyba tym bardziej podraznialby skore chociaz sama nie wiem. ale czy plastry, np veet bylyby dobrym rozwiazaniem. nie wiem .

a codzienne golenie jest bardzo meczace i nie zawsze mam warunki, zeby bawic sie maszynka do golenia ;/

Napisał(a): gość -

Metod jest dużo:) Maszynka lub krem usuwają włosy na parę dni (ale ja nie znam skutecznego kremu a maszynka podraznia), wosk lub depilator - kilka tygodni, ipl - kilka miesięcy, laser - parę lat. Co do bolesności to chyba tylko maszynka i ipl nie są bolesne, no i można zabiegi samodzielnie w domu robić, tylko do ipl trzeba mieć specjalny depilator (koleżanka ma takiego Philipsa). W kazdym razie każdy musi znaleźć metodę dla siebie:)

teraz wszyscy o laserze piszą, ale dla mnie to po pierwsze ból, a po drugie straszne koszta-kilka zabiegów za kilka stówek na każdą część ciała...:( a efekty nie wiadomo tak naprawde na jak długo:( sama nie wiem... ale poczytałam też o tym depilatorze IPL i do konca roku jest w promocji-może to jest dobra opcja...

ja stosuje depilacje depilatorem, nie jest to zbyt przyjemne ale jakos to wytrzymuje... zadne inne metody jeszcze bardziej mi nie odpowiadaja, a nie wyobrazam sobie bujnego owlosienia w tych okolicach... choc wiem, ze wlosy chronia bardziej te okolice przed infekcjami, dlatego tez po kazdej depilacji przez kilka kolejnych dni biore provag, probiotyk ktory chroni pochwe przed infekcjami, lek jest doustny, wiec latwy w zazyciu:) i jest skuteczny!

Cześć dziewczyny!
Ja próbowałam już wszystkiego: kremy do golenia , maszynka, depilator ale włoski wrastały, depilatorem to nie było szans aby wytrzymać ten ból. W końcu po namowie koleżanki zdecydowałam się na depilację laserową. Zabieg jest szybki da się wytrzymać. Ja robiłam w Krakowie w Estetice, mają tam dodatkowo taki nawiew chłodny na skórę, dzięki temu mniej odczuwa się zabieg.Jestem zadowolona z efektów, mam dużo mniej włosów i przynajmniej są likwidowane na stałe.

nie stać mnie na zabiegi laserowe wykonane w gabinetach więc sama w domu kombinuję i efekt też jet zadowalający - po prostu dobra pianka do golenia, dobra maszynka i po goleniu krem nawilżający typu nivea i provag żel na bardzo bliskie okolice intymne bo nawilża i łagodzi zaczerwienienie - mam spokój na tydzień.
« Wróć do tematów
Do góry strony: depilacja bikini jak ?