101
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +0
101 ppt ?

Depilacja brazylijska - czy warto? (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Depilacja brazylijska - czy warto?

Napisał(a): Gość -

Zabieg depilacji brazylijskiej to w skrócie całkowita depilacja miejsc intymnych za pomocą wosku lub pasty cukrowej. Zazwyczaj pozostawia się jedynie wąski pasek włosów nad łechtaczką.

Czy taki rodzaj depilacji jest bolesny? Jak długo utrzymuje się efekt depilacji? Czy jeśli pozbędziemy się całego owłosienia z okolic intymnych, to nie zwiększymy tym samym ryzyka powstania jakichś infekcji? Czy to jest bezpieczne?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Depilacja brazylijska - czy warto?

TylkoJaEwelina Efekt od 3 do 4 tygodni , fakt bolesne lekko , ale ja jestem bardzo zadowolona z efektów :) Na wakacje jak najbardziej polecam , a jeżeli nie masz tendencji do infekcji to możesz być spokojna :)
A technicznie jak to wygląda ? Rozkladasz nogi jak u ginekologa ?

Według mnie warto iść na zabieg http://www.be(...)serowa/. Dzięki temu mamy spokój na kilka miesięcy :)
Przydatne jest to szczególnie w najcieplejszym okresie roku, czyli maj-sierpień ;)

Poza tym nie jest to takie bolesne. Najlepiej skorzystać z depilacji laserowej. Znalazłam nawet film, który dobrze to przedstawia:

Załączniki:

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja tam wolę zostawić sobie cienki paseczek, wygląda lepiej. Depiluję się depilatorem Panasonic (ma nakładkę do depilacji okolic bikini i pach), starcza mi ta depilacja na około miesiąc. Jakoś nie mam potrzeby chodzić do salonu na brazylijską.

Ja byłam kilka razy na depilacji, zawsze na wakacje. Zabieg owszem bolesny, ale rzeczywiście warto się pomęczyć dla gładkiego ciała i spokoju na wyjeździe :) Tylko niestety ja mam wrażliwą skórę, i często po depilacji robiło mi się zapalenie mieszków włosowych, które bardzo długo się goiło...

Ja bardzo się wahałam czy skorzystać z tego zabiegu, wiedziałam czym jest brazylijska depilacja. Odważyłam się dopiero w zeszłym miesiącu, byłam na takim zabiegu tutajhttp://www.be(...)serowa/ Myślałam, że będzie bardziej boleć, ale nie było tak źle, warto się odważyć, ja już widzę pierwsze efekty

Napisał(a): ~miracle -

Jak dla mnie warto, od dłuższego czasu chodzę do Karmel Kosmetyka na depilację pastą cukrową i jestem zachwycona, dziewczyny są super, przy tym bardzo dokładne i spokój na dłuższy czas. Dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

Napisał(a): ~castia88 -

depilacja brazylijska jest spoko, bo byłam ale na szczęście kilka dni przed wizytą przeczytałam na Adamed Expert, że "Ten rodzaj depilacji wymaga odpowiedniego przygotowania – aby była skuteczna, włoski powinny mieć przynajmniej 0,5 cm".
Jak nie wiedzialyscie to juz wiecie - przynajmniej nie bedzie wtopy ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja brazylijska
Do góry strony: Depilacja brazylijska - czy warto?