Odpowiadasz na:
Depilacja brazylijska - czy warto?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Zabieg depilacji brazylijskiej to w skrócie całkowita depilacja miejsc intymnych za pomocą wosku lub pasty cukrowej. Zazwyczaj pozostawia się jedynie wąski pasek włosów nad łechtaczką. Czy taki rodzaj depilacji jest bolesny? Jak długo utrzymuje się efekt depilacji? Czy jeśli pozbędziemy się całego owłosienia z okolic intymnych, to nie zwiększymy tym samym ryzyka powstania jakichś infekcji? Czy to jest bezpieczne?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Depilacja brazylijska - czy warto?

Napisał(a): ~Iwa -

depilacja laserowa bikini, to jest naprawdę świetny zabieg jeżeli masz problem z wrastającymi włoskami, to zdecydowanie polecam! Chodziłam do salonu Laser Care w Warszawie

Napisał(a): ~Maja -

Moim zdaniem zdecydowanie warto! Przede wszystkim depilacja laserem pozwala usunąć problem związany z podrażnieniami oraz wrastającymi włoskami ;) U mnie sprawdził się laser Light Sheer perfekcyjnie!!

Reklama

Napisał(a): ~Kaja -

Zdecydowanie warto! Polecam depilację bikini zwłaszcza tym, którzy mają problem z podrażnieniami po goleniu, mnie depilacja laserem uratowała od ciągłego zaczerwienienia. Polecam depilację laserem Light Sheerhttps://www.l(...)aserowa

Reklama