115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +0
115 ppt ?

Depilacja laserowa (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Depilacja laserowa

Napisał(a): gość -

gość Zgadzam się z poprzedniczką, sama bym się bała eksperymentować z jakimś nieznanymi urządzeniami, lepiejoddać się w ręce profesjonalistów :) ale takich z prawdziwego zdarzenia , znam elite -dobry salon
Też znam Elite - jest godne polecenia :) jeden z lepszych salonów, gdzie można być pewnym, że zabieg zostanie wykonany PORZĄDNIE ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja również miałam depilację laserową (6 zabiegów - mniej nie ma sensu) i wszystko było ok. Na szczęscie depilację przeprowadzana byla w okresie zimy, więc nie kusiło mnie, by wystawiać depilowaną część ciala na słońce. A czy coś trzeba wiedziec? Coż są pewne przeciwskazania.

Reklama

Do przeciwskazań zaliczamy:
ciąża
świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz
leki fotouczulające
spożywanie alkoholu na kilkanaście godzin przed zabiegiem
bielactwo
łuszczyca
padaczka
zaburzenia krzepnięcia krwi
skłonność do powstawania bliznowców
aktywna opryszczka
nowotwór, w szczególności czerniak złośliwy
AIDS, HIV
leczenie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania Accutanu
nieuregulowana cukrzyca

Napisał(a): Gość -

Depilacja laserowa jest najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia na zawsze. W obecnych czasach na rynkach światowych jest mnóstwo sprzętu do jego usuwania. Niestety większość z nich jest tanim, nieskutecznym substytutem markowego systemu, jakim jest LightSheer. Polecam wybrać się Studia Laser, a będziecie zadowoleni :)

klaraa1 Zdecydowanie polecam depilację laserową ze względu na trwałe efekty. Trzeba tylko wybrać odpowiednie miejsce na wykonanie tego zabiegu :) Może właśnie to studio teraz ogarnę, bo wypadałoby się zabrać za pewne partie ciała :)
Jeśli jesteś z Warszawy polecam Ci centrum laseroterapii Elite, ja i moja siostra robiłyśmy sobie tam depilacje laserową (ja rok, sis dwa lata temu) i jesteśmy mega zadowolone z efektów :)

Ja również mogę polecić depilacje laserową - swego czasu zdecydowałam się na zabieg laserem pixel - muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów, po włoskach ani śladu na łydkach. Sam zabieg w sumie nie bolał, czułam tylko takie delikatne ciepło. Ogólnie bardzo spoko i mogę z czystym sumieniem polecić.:-)

gość Ja również mogę polecić depilacje laserową - swego czasu zdecydowałam się na zabieg laserem pixel - muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów, po włoskach ani śladu na łydkach. Sam zabieg w sumie nie bolał, czułam tylko takie delikatne ciepło. Ogólnie bardzo spoko i mogę z czystym sumieniem polecić.:-)
Dokładnie, jak robiłam w Elite w Warszawie (jak juz pisałam wyżej) to zabieg był bezbolesny. A efekty? Marzenie :D, koniec z lasem na nogach :D, teraz planuję laserowo pozbyć się wąsika :).

moim zdaniem najlepszy sposób, żeby się włosów pozbyć inne nie do końca mnie przekonują. Teraz to jest ostatni dzwonek na to, żeby się takiemu zabiegowi poddać, żeby się cieszyć gładkimi nogami przed urlopem. Mam nadzieję, że uda mi się wcisnąć na jakiś termin do Studia Laser i zdążę się wydepilować.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • vectus epilira
  • rybnik laser vectus
Do góry strony: Depilacja laserowa