120
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi106
  • Ocen na +0
120 ppt ?

Depilacja laserowa (107)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Depilacja laserowa

Napisał(a): gość -

honey03
basia89 Depilacja laserowa jest bardzo droga ;/ Najlepszym rozwiązaniem jestRevitol Hair Removal Cream z drogerii www.nuvialab.pl do tanich też nie należy ale jest skuteczny i nie trzeba co 2 dni się depilować tylko wystarczy co 6 dni jest to doskonałe udogodnienie dla kobiet ;)
po przeliczeniu, ile pieniedzy sie wydaje na roznego rodzaju srodki / maszynki / depilatory - depilacja laserowa wcale nie jest taka droga - szczegolnie, jak po serii zabiegow bedzie sie mialo problem z glowy na zawsze.
Co 6 dni to i tak czesto - bylam w epilira w warszawie i po 4 zabiegach nic mi nie odrasta
Ja też byłam w epilira! wygralam jeden zabieg i bede na 100% kontynuowala :) Efektow jeszcze nie moge opisac ale z tego, co czytalam na innych forach LightSheer duet i vectus to chyba najlepsze lasery.
Depilacja w warszawie jest mega droga, w to chyba jedyna firma, ktora ma korzystne ceny i fajne miejsce :D
INTERIA.PL

Nie polecam depilacji laserowej bo gdy poszłam nie dość że wydałam sporo pieniędzy to zostały mi plamy czerwone i uczulenie którego niestety nie mogę już pozbyć na daymynews.pl dziewczyna miała poparzone nogi bo miała bardzo delikatną skórę ...

depilacja jest może i droga ale tylko na początku, potem są zniżki + nie robi się tego co miesiąc. generalnie się opłaca. Ja robiłam w Bodylaser w Warszawie - ceny sa ok + maja dużo zniżek: 20% - zniżki dla osób
uczących się i studentów
20% - zniżki przy
depilacji więcej niż jednej
części ciała
50% - zniżki przy
4 i 5 zabiegu
dodatkowy rabat dla osób
polecających nasz gabinet

Reklama

gość Nie polecam depilacji laserowej bo gdy poszłam nie dość że wydałam sporo pieniędzy to zostały mi plamy czerwone i uczulenie którego niestety nie mogę już pozbyć na daymynews.pl dziewczyna miała poparzone nogi bo miała bardzo delikatną skórę ...
chyba miałaś pecha, bo widocznie osoba która robiła depilację nie sprawdziła twojej skóry i mocy:( ważne jest do kogo się wybiera. Ja radzę salon epilira lub bodylaser. Choć w tym drugim fajniejsza atmosfera

Napisał(a): Gość -

Jak już decydujemy się na depilację laserową, to trzeba sprawdzić czy w ogóle się do niego kwalifikujemy. Na pewno ważny jest kolor włosa. Jak masz jasny blond, to niestety niewiele pomoże depilacja laserowa i lepiej od razu sobie darować. Potem zwróć uwagę na typ lasera. Podobno najlepsze są te z głowicą z luster, bo nie parzą skóry. Jak chcesz, to przeczytaj sobie bloga dr Brumer. Ona ma fajne podejście do różnych spraw. Tutaj dokładnie opisuje depilacje laserową i wszystkie za i przeciw. Może Ci się przyda:http://urszul(...)ly-rok/

Reklama

Jak już decydujemy się na depilację laserową, to trzeba sprawdzić czy w ogóle się do niego kwalifikujemy. Na pewno ważny jest kolor włosa. Jak masz jasny blond, to niestety niewiele pomoże depilacja laserowa i lepiej od razu sobie darować. Potem zwróć uwagę na typ lasera. Podobno najlepsze są te z głowicą z luster, bo nie parzą skóry. Jak chcesz, to przeczytaj sobie bloga dr Urszuli Brumer. Ona ma fajne podejście do różnych spraw.

Jak już decydujemy się na depilację laserową, to trzeba sprawdzić czy w ogóle się do niego kwalifikujemy. Na pewno ważny jest kolor włosa. Jak masz jasny blond, to niestety niewiele pomoże depilacja laserowa i lepiej od razu sobie darować. Potem zwróć uwagę na typ lasera. Podobno najlepsze są te z głowicą z luster, bo nie parzą skóry. Jak chcesz, to przeczytaj sobie bloga dr Brumer. Ona ma fajne podejście do różnych spraw.

Reklama

Ja też korzystałam z zabiegów depilacji laserowej, należy zwrócić uwagę czy zabiegi były wykonywane laserem light sheer, ponieważ z tego co słyszałam to najlepszy laser do depilacji. Włosy muszą być ciemne i grube żeby się nadawały. Ja już miałam cztery zabiegi i jestem zadowolona z efektu, jeszcze myślę jeden zabieg i na tym koniec. Ja korzystam z gabinety Estetica i mam robione zabiegi co trzy miesiące ale teraz powiedziano mi że mogę poczekać trochę dłużej do czwartego zabiegu żeby już wszystkie włosy zdążyły odrosnąć.

Ja też korzystam z dobrodziejstw lasera i zdecydowałam się na depilację. Rzeczywiście zabiegi nie należą do najtańszych ale perspektywa życia bez zbędnego owłosienia zachęciła mnie. Jestem po dwóch zabiegach i już widzę ubytek włosów. Dodam tylko ze włosy muszą być ciemne a nawet czarne to wtedy laser może je usunąć. W studio estetica w Krakowie zanim miałam rozpoczęte zabiegi byłam najpierw na konsultacji lekarskiej podczas której oglądano moje włoski, miałam próbę laserową żeby zobaczyć jak reagują włosy. Trzeba uważać na leki światłouczulające. Przed zabiegiem zgolono mi zupełnie włoski, gdyż zabieg wykonuje się na ogoloną skórę.

Ok, jedni mogą mówić, że depilacja laserowa jest droga, a inni, że to inwestycja. Dla mnie to zdecydowanie jest to drugie. Robisz zabieg i masz spokój na zawsze z maszynkami do golenia. Tylko że ważne jest trafienie do odpowiedniego salonu. Ja osobiście nie poszłabym do żadnej kliniki bez poprzedniego szperania w Internecie i podpytywania znajomych. Tak trafiłam na depilację do kliniki Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości i absolutnie nie żałuję:)

Ja sobie robiłam laserową depilację w Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie i uważam że mają bardzo profesjonalny sprzęt i kadrę. Mogę spokojnie polecić. Warto się zastanowić ile wydamy na kremy do depilacji i maszynki, czy nie lepiej dołożyć i mieć spokój?

Nie polecam depilacji laserowej bo gdy poszłam nie dość że wydałam sporo pieniędzy to zostały mi plamy czerwone i uczulenie którego niestety nie mogę już pozbyć. Na daymynews.pl dziewczyna pisała, że miała poparzone nogi bo miała bardzo delikatną skórę ...

Tak właśnie wazne jest żeby włosy się kwalifikowały, ja chciałam sobie zrobić w Estetice zabieg na łydki, bikini i pachy, ale pani kosmetolog powiedziała mi że tylko na bikini i pachach włosy mi się kwalifikują do zabiegu a na łydkach nie wszystkie mogłabym je tylko przerzedzić. Więc sprawdźcie włosy czy się nadają bo na jasne bez sensu robić ten zabieg.

Zgadzam się z poprzedniczka, ze depilacja laserowa to inwestycja, wcześniej co miesiąc wydawałam 100 zł na depilację pastą cukrową a teraz robię zabieg depilacji laserowej raz na 3-4 miesiące, potrzeba wykonać ok. 4 zabiegi depilacji laserowej i mam spokój na całe życie. Ja zaufałam gabinetowi w Krakowie na Sławkowskiej i jestem zadowolona. Polecam Wam dziewczyny depilację bo nie ma sensu wykonywać innych metod.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • vectus epilira
  • rybnik laser vectus
Do góry strony: Depilacja laserowa