280
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi209
  • Ocen na +0
280 ppt ?

depilacja laserowa (210)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: depilacja laserowa

Napisał(a): gość -

muszę przyznać, że depilacja laserowa, to jest chyba najlepsze rozwiązanie, żeby się pozbyć niechcianych włosów, ja byłam na takiej depilacji w Studio Laser i powiem szczerze, że to była bardzo dobra decyzja, od dłuższego czasu nie mam problemu z niechcianymi włoskami.

Reklama

Trzeba udać się do profesjonalnego miejsca żeby poddać się prawdziwej depilacji laserowej. Ja nie mogę złego słowa powiedzieć na centrum laseroterapii Elite w Warszawie gdzie wykonywałam depilację nóg, pach i bikini. Włoski nie odrastają, sam zabieg nie jest bolesny. Bardzo miła atmosfera, wszystko profesjonalnie.

Witam,
Ja zdecydowałam się na zabiegi depilacji laserowej z powodu wrastających włosków, wykonałam już trzy zabiegi i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona, zostało mi jeszcze trochę włosów także jeszcze jeden zabieg będę musiała wykonać. Depilacja laserowa jest rozwiązaniem mojego problemu. Zabiegi wykonuję w estetice w Krakowie. Wreszcie mogę zakładać krótką spódniczkę.

Reklama

Reklama

Ja trafiłam u siebie w Zielonej Górze na naprawde bardzo dobrą cenę jesli chodzi własnie o taki zabieg i szczerze polecam, dlatego ze niższej jednak nie widziałam http://cec-efekt.pl/pl/Oferta/Depilacja-laserowa-Zielona-Gora-CEC-Efekt-cena-od-49-pln

depilacja laserowa jest rewelacyjna, daje doskonałe efekty, jeśli wykonana jest na odpowiednim sprzecie - light sheer lub vectus - IPL, VPL i inne tego typu kombajny nie dzialaja. Warto przeczytac przed zabiegiem opinie / artykuly w internecie zanim podejmiecie decyzje. Ja polecam epilira - duzo publikacji na ich temat czytalam :) Zdecydowanie najlepsze miejsce na depilacje laserowa w warszawie :Dhttp://www.mi(...)72-dni/

Witam. ja najpierw zrobiłam każdą część ciała po kilka razy. Różne części ciała różnie reagują. NP uda musiałam częściej powtarzać, łydki i bikini poszło super. A teraz po prostu raz do roku powtarzam i jestem bardzo zadowolona.
Dużo zależy od profesjonalizmu osób pracujących w salonie. ja ze swojego jestem bardzo zadowolona. Jeśli kogoś zainteresuje zobaczcie stronę i cenyhttp://www.bo(...)et.html

Witam, ja próbowałam jestem zadowolona z efektów. Zanim rozpoczęłam przygodę z depilacją miałam problem z wrastającymi włoskami, golenie to był koszmar, po każdym goleniu miałam stany zapalne, po depilacji woskiem czy depilatorem też. Koleżanka poleciła mi gabinet Estetica w Krakowie, na początku trochę się bałam ale niepotrzebnie zabieg nie jest bolesny, mają tam taki nawiew zimnego powietrza przy zabiegu i to schładza skórę więc nie boli. Dodam tylko że do zabiegu nadają się tylko ciemne włosy więc nie na kążdą powierzchnie mogłam go wykonać. Ja robię zabiegi na pachy, bikini i łydki. Jestem po trzech zabiegach i ubytek włosów jest duży ale jeszcze będzie potrzebny jeden lub dwa zabiegi żeby wszystkie włosy zniknęły.
Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja laserowa na ile starcza
Do góry strony: depilacja laserowa