280
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi209
  • Ocen na +0
280 ppt ?

depilacja laserowa (210)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: depilacja laserowa

Napisał(a): gość -

jak najbardziej warto, sama byłam na takim zabiegu i jestem z niego bardzo zadowolona, jeśli chodzi o efekty, nie mam już teraz problemu z tym, że muszę machać maszynką, co drugi dzień, a jeśli chodzi o ceny to zależy jaką część ciała chcesz sobie wydepilować, ale wszystko możesz znaleźć tutajhttp://www.st(...)com.pl/
INTERIA.PL

dziewczyny osobiście przestrzegam przed zabiegami depilacji za pomocą IPL jest to urządzenie do zamykania naczynek. Kilka lat temu kiedy pojawił się "szał "na zabiegi depilacji wiele portali promocyjnych oferowało zabiegi depilacji IPL wykonałam serie zabiegów aż 7 na bikini pachy i łydki. Szczerze bez efektu byłam zła ponieważ wydałam sporo kasy a efektu brak. Kiedy wszystkie włoski odrosły postanowiłam pójść do sprawdzonego salonu Estetica na Sławkowskiej oni od wielu lat wykonują te zabiegi. Widać, że posiadają duże doświadczenie. Szczerze polecam po 3 zabiegach mam już świetny efekt

Reklama

Próbowałam- nie polecam. Miałam kilka zabiegów w krakowskim salonie, ale nie przyniosły one trwałego efektów. Włoski po kilku tygodniach znów zaczęły odrastać. Może źle wykonano tą depilację laserową? Teraz przerzuciłam się na wosk do depilacji z hb. Spodobała mi się ta depilacja woskiem, a na depilację laserową nie wydam już ani grosza.

Reklama

Napisał(a): HeheHyhy -

Mialam robiona depilacje laserowa w krakowie w LAIME i kazdemu odradzam. Tzn moja kolezanka miala depilacje w innym salonie 6 lat temu i efekt sie utrzymuje do dnia dzisiejszego, ale w Laime to jedno wielkie szajstwo, nie zaden laser. Mialam 8 zabiegow :) tyle pieniedzy na to wydalam... Efekt ?? Po 3 pierwszych zabiegach, wydaje sie, ze efekt jest, ale z kazdym kolejnym zabiegiem okazuje sie, ze to krotkotrwala sciema. Swego czasu mieli niezla promocje na depilacje, ja sie nabralam, moja przyjaciolka rowniez - odradzamy.

Reklama

marysik Drogie panie, czy próbowałyście? Jestem ciekawa opinii, efektów. Jaka jest cena takiego zabiegu?
Witam, ceny depilacji zależą od obszaru zabiegu. Ja za łydki płaciłam 300 zł, za bikini głębokie 500 zł, pachy 200 zł. Polecam depilację bo to straszna wygoda nie mieć włosków. Ja robiłam zabiegi w salonie Estetica w Krakowie, polecam bo mają duże doświadczenie i dobry sprzęt.

Ja próbowałam depilacji w salonie N25. Obawiałam się nieco tego zabiegu, ale przebiegł on dobrze i nie miałam po nim żadnego, nawet najmniejszego włosku. Pomocny adres to www.kosmetyka-warszawa.pl. Tam dowiecie się więcej na temat tego zabiegu.

moim zdaniem jeden z lepszych sposobów, żeby się pozbyć niechcianych włosów, sama się długo zbierałam, żeby się takiemu zabiegowi poddać ale w końcu poszłam i było warto. Teraz już nie mam problemu z niechcianymi włosami.

Ja także polecam. Nie tylko latem, ale w całym roku (zwłaszcza jeśli chodzi o depilację okolic bikini). Osobiście mogę zarekomendować salon w Katowicach - Prestige Spa. Cena jest przystępna, zabieg prawie że nie boli, a efekty są zadowalające.

Ja się właśnie zastanawiam nad tym rodzajem depilacji, zwłaszcza chodzi mi o okolice bikini. Czy to jest bardzo bolesne? - to moje pierwsze pytanie, a drugie brzmi: chciałabym się dowiedzieć, jak przeviega depilacja w salonie Estetic w Szczecinie. Dr Zawodny ma sporo dobrych opinii - czy to on dokonuje zabiegu?

nie ma się co zastanawiać tylko iść. Ja byłam w Dermedzie w Krakowie, efekty naprawdę super. Nie ma śladu po niechcianych włosach, a czy bolesne to mnie nic nie bolało, ale to zależy od sprzętu, na jakim się wykonuje ten zabieg. Jak się wybierasz do konkretnego salonu, sprawdź jaki mają laser.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja laserowa na ile starcza
Do góry strony: depilacja laserowa