291
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi219
  • Ocen na +0
291 ppt ?

depilacja laserowa (220)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: depilacja laserowa

Napisał(a): Monika35 -

W ubiegłym tygodniu zdecydowałam się na depilację laserową w Łodzi w gabinecie Laser Glamour. Byłam pełna obaw, bo strasznie boję się bólu i niepotrzebnie. W salonie http://www.la(...)dz.html pracujące tam Panie mają bardzo dobre podejście do klienta. Tłumaczą wszystko dokładnie i uspokajają w razie potrzeby:)Teraz zobaczymy na jak długo jedna sesja laserkiem mi wystarczy:)

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja chodzę do Estetici bo dla mnie najważniejsze było aby gabinet miał doświadczenie a tam robią te zabiegi od lat i jestem bardzo zadowolona z efektów i nie miałam żadnych powikłań o których tu piszecie, myślę ze jak dawka jest odpowiednio dobrana to nie ma potem problemów. A wiem jeszcze ze włosy nie mogą być jasne bo na udach miałam jasne i niezakwalifikowano mnie do zabiegu na uda, miałam serię zabiegów na łydki, bikini i pachy:)

gość

A długo już tam chodzisz? bo ja szukam salonu z polecenia. Taki, żeby krzywdy nie zrobić
Ja sama wypożyczam laser do depilowania www.laserlightsheer.pl/ i jeszcze nikomu krzywda się nie stała. Light Sheer jest najbezpieczniejszym laserem i nie ma czego się bać.

Napisał(a): Gość -

Depilacja laserowa jest obecnie bardzo popularna, ale nie ma się w sumie co dziwić. Nie ma żadnych efektów ubocznych w porównaniu do depilacji woskiem. Jest to szczególnie ważne jeśli mówimy o okolicach bikini, gdzie skóra jest najbardziej wrażliwa, podatna na zaczerwienienia. Ja już byłam na kilku http://www.be(...)serowa/ i muszę powiedzieć, że są efekty. Co ważne, są one długotrwałe, a nawet przyjemne ;)

Depilacja laserowa w dzisiejszych czasach to konieczność zabieg jest szybki i prawie nieodczuwalny, ja po 4 zabiegach już prawie nie mam włosów, robiłam zabiegi w Estetice, jak ktoś ma czarne i grube wtedy efekty sa najlepsze ja sie ciesze że się zdecydowałam.

Napisał(a): Gość -

mogę korzystać pewnie ze wszystkich możliwości dostępnych, ale jakoś współpraca z depilatorem od lat sprawiła że przywykłam, nie jest to już dla mnie bolesne, włoski ewidentnie mam delikatniejsze. dla mnie zdecydowanie depilator
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja laserowa na ile starcza
Do góry strony: depilacja laserowa