497
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi466
  • Ocen na +0
497 ppt ?

depilacja laserowa w W-wie? (467)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~ranina -

Ja chodzę do CM Arnica, mają tam niewysokie ceny i bardzo dobry laser do depilacji. Zabiegi są komfortowe, nie dochodzi do żadnych podrażnień i co najważniejsze są one wykonywane przez wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Lolka90 -

Może nie w Wawie, ale niedaleko bo w Józefowie jest super miejsce - Anlaya Day Spa, ja tam robiłam zabiegi, jestem mega zadowolona, bo mają super nowoczesny sprzęt :) no i bez podrażnień bez bóli mam spokój na długo. A ja nienawidziłam się golić kremami czy maszynką, a wosku nie umiałam znieść. A ten laser Vectus to parę serii i spokój

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Pola -

jak depilacja laserowa to nie w samej Warszawie bo drogo! Pod samą Wawą, w Józefosławiu jest Beauty Bar i tam polecam się zapisać na depilację laserową. Jest taniej, więc z zaoszczędzonych pieniędzy można sobie zafundować jakiś dodatkowy zabieg, hehe ;) a efekty są gwarantowane - mówię wam

Napisał(a): ~Lornetka -

Ze względu na to, że zawsze miałam problem z wrastającymi włoskami w okolicach intymnych zdecydowałam się właśnie na depilację laserową bikini. Jestem po 3 zabiegach w Laser Delux w Warszawiehttps://www.l(...)aserowa . Jestem bardzo zadowolona z rezultatów ponieważ włoski praktycznie mi nie odrastają! Mam przewidzianych łącznie 6 zabiegów i później mam nadzieję, że raz na zawsze pożegnam się z włoskami :)

Napisał(a): ewelina891 -

Oj, z tymi warszawskimi cenami to ja się w 100% zgadzam. Niestety, to taka strategia chyba marketingowa, nastawienie na innego klienta. :(
Ja miałam do wyboru robienie depilacji w Wawie i Poznaniu (u siostry). Często na zabieg jeździć nie trzeba, więc przy okazji wizyty u niej mogłam sobie go zafundować. I wyszłam zaoszczędziłam 40%. Sporo. Więc jakby ktoś był w P-niu to polecam - http://www.st(...)an.html . Bardzo miłe panie, świetna atmosfera, rozumieją, że to boli i czasem człowiek musi wziąć oddech ;)

Napisał(a): ~Karina -

Polecam zdecydowanie zabiegi w Laser Care w Warszawie http://laserc(...)et.html Korzystałam z zabiegu depilacji laserowej nóg i depilacji laserowej bikini. Miałam jak do tej pory 3 zabiegi na nogi i 3 zabiegi depilacji bikini. Już mogę powiedzieć, że w niektórych miejscach włoski nie odrastają a w pozostałych są dużo delikatniejsze. Polecam z czystym sumieniem!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja laserowa warszawa opinie
  • time for wax cennik tamka
  • ile razy robic depilacje laserowa
  • depilator laserowy time
  • warszawa depilacja laserowa opinie
  • depilacja laserowa warszawa forum
Do góry strony: depilacja laserowa w W-wie?