497
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi466
  • Ocen na +0
497 ppt ?

depilacja laserowa w W-wie? (467)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~sabina444 -

Różne lasery mają na stanie w Beauty Skin, ja miałam robioną depilację przez Thunder i bardzo sobie chwalę efekt. Włoski zniknęły i nie odrastają a wcale nie musiałam dużo zabiegów robić wystarczyły 4 i koniec. Klinika ma swoją stronę -https://www.b(...)om.pl/, można sobie tutaj podejrzeć ceny i opisy konkretnych laserów. Samą technikę depilacji dobierają na miejscu indywidualnie pod osobę i dany przypadek.
INTERIA.PL

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~ALINA88 -

[b] Różne lasery mają na stanie w Beauty Skin, ja miałam robioną depilację przez Thunder i bardzo sobie chwalę efekt. Włoski zniknęły i nie odrastają a wcale nie musiałam dużo zabiegów robić wystarczyły 4 i koniec. Klinika ma swoją stronę -https://www.b(...)om.pl/, można sobie tutaj podejrzeć ceny i opisy konkretnych laserów. Samą technikę depilacji dobierają na miejscu indywidualnie pod osobę i dany przypadek.

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~cceer -

Najlepiej moim zdaniem umówić się na wizytę w Beauty Skin tutaj zaproponują najlepsze rozwiązanie, bez namawiania na coś konkretnego byle tylko najwięcej zarobić. Tutaj rzeczywiście dbają o pacjenta bo wychodzą z założenia że jeden zadowolony klient jest więcej wart niż sto ale nie zadowolonych...bo ten 1 zadowolony przyciągnie za sobą tysiąc kolejnych, tak to działa :)

Reklama

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~Laura -

Depilacja laserowa to wygoda i przede wszystkim duża oszczędność czasu.Zdecydowałam się na zabiegi depilacji laserowej w Laser Care w Warszawie i nie żałuję. Moja skóra jest gładka i nie używam żadnych maszynek do golenia. Depilowałam laserowo nogi i okolice bikini. Po zabiegów na każdą partię ciała. http://laserc(...)et.html

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~Bardetka -

Ja się ostatnio postanowiłam wybrać na depilację laserową. W zeszłym roku miałam spore problemy z depilacją bikini bo mam skłonność do wrastających włosków, poza tym mam dość mocne włoski, tak więc nawet jak się wygoliłam to miałam czarne kropki. Co było zdecydowanie mało estetyczne.

Na depilację chodziłam tutaj:https://www.b(...)ess.pl/

W zeszłym tygodniu miałam ostatnią sesję. Włosków już nie mam, licze na to,ze pozbyłam sie ich na zawsze. Jedynie co rok powinno się robic jeden zabieg przypominający.

Reklama

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): lucyy7 -

jeśli ta depilacja laserowa ma rzeczywiście spowodować raz na zawsze pozbycie się zbędnego owłosienia to trzeba wybierać miejsca gdzie do zabiegów stosowane są nowoczesne lasery o potwierdzonej pełnej skuteczności, jak w http://caelesti.pl/. To gabinet kosmetyczny w Warszawie właśnie, laser jeden z najlepszych dostępnych na rynku a ceny poszczególnych zabiegów korzystne, już od 49zł.

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~Malaga -

w Wawie świetny laser diodowy mają w SC Beauty Clinic i efekty widać bardzo szybko a sam zabieg tym urządzeniem jest bardzo przyjemny - tak porównuje do innych gabinetów kosmetologicznych gdzie próbowałam laserem usuwać owłosienie

Reklama

Re: depilacja laserowa w W-wie?

Napisał(a): ~Beatka -

Mam sprawdzoną klinikę Beauty Skin – beautyskin.com.pl. Świetne bardzo indywidualne podejście do klienta, to mi się u nich najbardziej podoba. Dobrali mi zabiegi na moją skórę twarzy a nie zabiegi – na każdą cerę. Wszystko tłumaczą, wyjaśniają, można dopytywać do woli o to jak wygląda zabieg, jak wygląda gojenie się skóry itp.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • depilacja laserowa warszawa opinie
  • time for wax cennik tamka
  • ile razy robic depilacje laserowa
  • depilator laserowy time
  • warszawa depilacja laserowa opinie
  • depilacja laserowa warszawa forum
Do góry strony: depilacja laserowa w W-wie?