61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-53
61 ppt ?

Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?

Napisał(a): Gość -

Włosy na nogach strasznie szybko mi odrastają, po kilku godzinach po ogoleniu już czuję wyrastające włoski i nogi nie są gładkie. Póki co nie stać mnie na laserowe ich usuwanie, zresztą myślę że na jednym zabiegu by się nie skończyło ponieważ te włoski raczej do cienkich nie należą. Nie chce mi się bawić z woskiem i depilatorem, bo za dużo czasu to pochłania, a w moim wypadku i tak szybko odrastają z powrotem. Chciałabym wiedzieć, czy znacie jakieś maszynki, które są bardzo dokładne i się sprawdzają przy tego typu problemach.
INTERIA.PL

Re: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?

Napisał(a): WildD -

Wąsy pewnie też masz?

Podobno woda utleniona rozjaśnia i osłabia włosy, więc poszukaj informacji na ten temat jak stosować, bo ja nie wiem.
A maszynkę wybierz ostrą.

Nie wiem ile masz lat, ale jeśli niezbyt dużo, to może idź jednak do endokrynologa, bo taki problem może oznaczać zaburzenia hormonalne (zbyt dużo hormonów męskich).

Re: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?

Napisał(a): Gość -

filutka Nie ma super maszynek, gdyby tak bylo to nasi panowie by byli gładcy caly dzien, laser to kilka drogich zabiegów,po goleniu zawsze nakładaj dobrze nawilżający balsam do ciała,niestety wiele brunetek ma ten problem .
Jesteś brunetką ?;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?