63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +-53
63 ppt ?

Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?

Napisał(a): gość -

Oj to współczuję, ja też tak miałam i odłożyłam na laser w klinice Elite, wystarczyło mi 5 zabiegów, efekt jest super. U mnie też po goleniu maszynką w zasadzie po kilku godzinach już czuło się, że skóra jest szorstka, kremy do depilacji się średnio sprawdziły, depilator to już w ogóle była porażka bo mi bardzo włoski wrastały.
INTERIA.PL

Zmora hiszpanek to wasik czy ciemne owlosienie rak i nog - tutaj juz zaczyna krolowac depilacja laserowa, ale to kosztuje, inna opcja to kremy depilacyjne lub woski np. veet - do twarzy i bikini/pachy inny do nog i rak inny... przy zylakach czy pekajacych naczynkach depilatory i woski nie sa wskazane, wiec pozostaje krem.

Reklama

Reklama

Powiedzcie mi dziewczyny, czy jak mam żylaki ukryte, i jestem pod stałą opieką mojego chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), to czy mogę wybrać się na taki zabieg laserowej depilacji? Jak myślicie?

Reklama

Napisał(a): Gość -

u mnie golarki i jakies laserowe cuda wianki odpadają, jedne nieekonomiczne, bo jak zgolę włoski to juz na drugi dzień mam szorstkie nogi z kolei drugie piekielnie drogie rozwiązania i w sumie niepewne, bo mało opinii jest o tych depilatorach laserowych. ja jakoś chyba jestem tradycjonalistką i jesli włos jest wyrwany to wtedy dopiero mam głowę spokojną, więc raczej inwestowałabym w jakiś porządny depilator, który daje spokój na 2tyg :)

Napisał(a): JuliaTylko -

Staram się nie używać maszynki do golenia, włoski za szybko odrastają i są kłujące i mocniejsze. Depilacja depilatorem za bardzo boli, a laser w gabinecie jest za drogi, bo na jednym zabiegu się nie kończy. Dla mnie idealnym rozwiązaniem są kremy do depilacji. Przetestowałam ich całą masę, ale najlepsze są Z Bielendy z serii Vanity. Nie śmierdzą chemicznie, nie podrażniają, a skóra po depilacji jest gładka i nawilżona.

Napisał(a): Gość -

to chyba trzeba mieć strasznie zasobną kieszeń, by móc pozwolić sobie na chodzenie na takie zabiegi co jakiś czas, prawda? u mnie z kasą tak sobie i między innymi dlatego zdecydowałam się na zakup takiej machiny do depilacji, by móc robić to w domowym zaciszu :) na moje oko dużo pewniejsza inwestycja :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Depilacja nóg, jaką maszynkę wybrać?