49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń524
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +7
49 ppt ?

Dermatolog Warszawa (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dermatolog Warszawa

Napisał(a): Seba761 -

Witam!

Szukam dobrego dermatologa dla córki (trądzik młodzieńczy) w Warszawie. Czy ktoś był u dr n. med. Paweł Rujna? www.rankinglekarzy.pl/lekarz/pawel-rujna,31982/dermatolog-medycyna-estetyczna-wenerolog/warszawa/#miejsca-pracy
lub innego skutecznego lekarza?
INTERIA.PL

Re: Dermatolog Warszawa

Napisał(a): ~Kasia -

Hej, ja byłam tutaj www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/8_dermatolog i jestem zadowolona. Tego doktora, o którego pytasz niestety nie znam. Z tego, co widzę na linku to jest lekarz medycyny estetycznej. Aż tak poważne problemy skórne ma córka?

Re: Dermatolog Warszawa

Napisał(a): ~Weronka -

~Adamzza Ja mam strasznie przetłuszczającą się skórę i chodzę do dermatologa w Centrum Medycznym Marki: http://www.cm(...)alisci/ właśnie te wizyty bardzo mi pomagają. Dostałam bardzo fajne maści, które znacząco powstrzymują cały ten proces.
Bardzo fajny jest ten dermatolog. Ogólnie lubię chodzić do centrum medycznego marki bo jest zupełnie inny poziom opieki niż w państwowych placówkach. Co do dermatologa to sprawnie sobie poradził z przebarwieniami, które pojawiały mi się głownie na szyi. Jeśli ktoś ma takie kłopoty, śmiało może się zgłosić.

Re: Dermatolog Warszawa

Napisał(a): barbarka939 -

Mogę Ci polecić świetną panią dr - Magdalena Bacz Malinowska. Doświadczony dermatolog, ma także inne specjalizacje. Trądzik leczy naprawdę skutecznie, a przy tym jest miłą i pomocną osobą. Przyjmuje w klinice Dermedicus http://dermed(...)cus.eu/ Bardzo pomogła mojej siostrze w problemach z trądzikiem właśnie.
Załączniki:

Re: Dermatolog Warszawa

Napisał(a): znajdzlekarza1 -

http://znajdz(...)g/zabki możemy Państwu polecić dr Walerię Mordarską, ma bardzo dobre opinie na naszym portalu. Dodatkowo istniej możliwość rejestracji do niej przez stronę internetową, co pozwoli zaoszczędzić cenny czas.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dermatolog Warszawa