791
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53 tys.
  • Odpowiedzi171
  • Ocen na +341
791 ppt ?

"Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim? (172)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

Marduk1986
dzienpierwszy2
Marduk1986
gość Bardzo wątpliwa sprawa ze sobie poradzą. Jeśli dalej będą przyjmować i utrzymywać najeźdźców, ci w zamian będą niszczyć wszystko, bo to dzikie społeczeństwo. Już narzucają swój porządek i pogrążają Niemcy. Tragedia
Najeźdźców rzeczesz? A co robi NATO na bliskim wschodzie? To wy jesteście najeźdźcami, spaliliście Libię,Afganistan,Irak i Syrię,a teraz macie pretensje że Araby do Europy uciekają? Żądajcie wycofania NATOwskich wojsk z Bliskiego Wschodu,jeśli tego nie uczynicie sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy.

Ja obserwuję wojnę religijną,chrześcijańskie NATO najechało i podpaliło muzułmańskie kraje,nie jesteście niewinnymi ofiarami,dobrze widać kto tu jest poszkodowanym,muzułmanie są poszkodowani,a nie wy.
Kto to jest "Wy" i kim jesteś Ty, w stosunku do "WY" ?

Naprawdę uważasz , że Amerykanie realizują interesy kościołów chrześcijańskich (katolickich??) w krajach arabskich ?
Ja to jestem ja.
Interesy mnie nie obchodzą,fakty są takie że to chrześcijańskie kraje napadły na kraje muzułmańskie,muzułmanie wieją z tego piekła które uczyniła w ich krajach rzymska szubienica.
A jest jakiś kościół chrześcijański w/g Ciebie , ktory popiera agresję na kraje arabskie ?

Kościół Rzymski (jak go określiłeś ) jest przeciwny , o ile wiem ...

Skąd więc to skojarzenie amerykańskiej agresji ( interesów żydowskich) z chrrześcijaństwem ?

A później przeniesienie winy na "Wy"? jakiś rozumiem tajemniczych Polaków , do których Ty nie należysz...

To dla mnie bardzo skomplikowany tok myślowy...:))

Re: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?

Napisał(a): ~gość -

buc1 Niemcy nigdy nie będą krajem islamskim. Na świecie Islamiści zaczynają być tępienie. Ekstremiści zostaną wybicia, albo sami się wydadzą. Niemcy są narodem silnym, a jeśli Islamiści będą ich prześladować, to wybiją, jak kaczki. Niemcy nieomal nie zdobyli świata, to i z Islamem sobie poradzą, bez paniki.
W jaki sposób sobie poradzą? Znowu obozy koncentracyjne?

Napisał(a): dzienpierwszy2 -

~Ciekawy W tlumaczeniu tytul Die Welt idzie nastepujaco "...Jak kryzys uciekinierow zmieni nasz kraj.. Dossie"..
O co chodzi publikujacemu?
Tak się kilka dni temu "wchodziło" ze strony głównej do artykułu
Załączniki:

Napisał(a): Lilith1 -

~gość
buc1 Niemcy nigdy nie będą krajem islamskim. Na świecie Islamiści zaczynają być tępienie. Ekstremiści zostaną wybicia, albo sami się wydadzą. Niemcy są narodem silnym, a jeśli Islamiści będą ich prześladować, to wybiją, jak kaczki. Niemcy nieomal nie zdobyli świata, to i z Islamem sobie poradzą, bez paniki.
W jaki sposób sobie poradzą? Znowu obozy koncentracyjne?
Są biegli w temacie i doświadczenia mają. Gdyby światowa opinia publiczna zaczęła rwetes, powiedzą, że to polskie obozy...
Niemcy jako państwo jeszcze istnieją, jako Naród... no cóż, są jak dinozaury.

Napisał(a): Air842 -

Chcialabym miec tyle optymizmu co do Niemiec ... Moze nie bedzie islamskie ,jezeli p.Merkel juz teraz przestanie kochac bardziej imgrantow niz rodowityych Niemcow .... Mamo mowia do Merkel islammisci ,a jednoczesnie wysadzaja jej dom w powietrze

Napisał(a): gość -

Cóż Angela realizuje wolę Adolfa. On żałował że Niemcy to chrześcijanie bobislam lepiej nadaje się do podboju swiata. Niemiwcki kalifat za lat 30-50 150 mln znowu ruszy na podbój świata... Nam nadzieję że wcześniej zapadną sie gospodarczo i technologicznie. Ale historia uczy że prawie każde podbite przez islam państwo miało 100 lat zlotego wieku ekspansji zaraz po podboju. Wykorzystywali wtedy nowe teechnologie podbitych.

Napisał(a): lipkaz -

Szanowni Niemcy , Pani Merkel będzie musiała zmienić płeć , by zgodnie z religią Islamską , mogła zostać , kalifem , szejkiem lub sułtanem .
Liebes Deutschland, Merkel muss das Geschlecht verändern, damit sie nach der islamischen Religion ein Kalif, Scheich oder Sultan werden kan
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Die welt" zadaje dramatyczne pytanie: czy Niemcy wkrótce będą krajem islamskim?