48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-18
48 ppt ?

dieta 1000 kalorii- stosował ktoś? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dieta 1000 kalorii- stosował ktoś?

Napisał(a): Gość -

Od kilku dni zastanawiam się nad tym jak zgubić zbędne kg na wiosnę i pozbyć się oponki na brzuchu. Słyszałam o diecie Dukana, diecie kapuścianej itp. ale najbardziej sensowna wydaje mi się dieta 1000 kalorii. Co o tym sądzicie? przynosi efekty? pomóżcie, bo lato za pasem :)
INTERIA.PL

Re: dieta 1000 kalorii- stosował ktoś?

Napisał(a): gość -

Stosowałam już właściwie wszystko i ciągłe jojo, już miałam doła. Dziennie robiłam ponad 100 brzuszków i jedyne czego się nabawiłam to bół pleców. W końcu trafiłam na system Nowaka. Laski naprawde rewelacja to działa bez dwóch zdań. Po 7 miesiącach mam już 19 kg mniej i nie mam jojo. Bardzo dobrze się czuję, wyniki mam dużo lepsze. Jeszcze nie mam idealnej wagi ale odchudzam się dalej. Ile czasu i kasy wczesniej zmarnowałam wolę nawet nie myśleć. Wiedza o systemie Nowaka uświadomiła mi jakie wcześniej popełniałam karygodne błędy, teraz już wiem czemu te brzuszki wczesniej nie działały. Poczytajcie sobie jego książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, Naprawdę warto :D

Wiele prób nie przyniosło u mnie długotrwałego efektu. Dopiero kiedy zacząłem stosować "dietę zgodną z moją grupą krwi" zacząłem odnosić sukces. Od początku grudnia 2014 do dziś (4,5 miesiąca)zrzuciłem prawie 10 kg i to bez większych wyrzeczeń, a jem jakby więcej. Szczerze Ci tę dietę polecam. Poniżej masz link do strony. Życzę powodzenia. A i jeszcze jedno. Pierwsze efekty masz po ok. 1 tygodniu.http://www.vi(...)y-diety

Reklama

Napisał(a): Tech -

Żadne diety srety, nie polecajcie tego ludziom bo tylko robicie im krzywdę. Każda "super dieta" wyniszcza organizm i prawie zawsze powoduje efekt jojo. Jak chcesz naprawdę schudnąć to przede wszystkim dużo ruchu, każdego dnia i zdrowe odżywanie (nie głodzenie się!). Jeśli nie wiesz jak się dobrze odżywiać to zgłoś się do dobrego, profesjonalnego dietetyka.
Ogólne zasady to 5 posiłków dziennie w miarę możliwości o stałych porach, odstępy między posiłkami nie większe niż 3-4h. To nakręca metabolizm, organizm nie odkłada zapasów w formie tłuszczyku. Jeść syte śniadanie nie później niż 1h po przebudzeniu, nie żreć nic na noc. Unikać sztucznej, przetworzonej żywności, im jedzenie bardziej naturalne (wcześniej rosło albo żyło) tym lepiej.

gość Wiele prób nie przyniosło u mnie długotrwałego efektu. Dopiero kiedy zacząłem stosować "dietę zgodną z moją grupą krwi" zacząłem odnosić sukces. Od początku grudnia 2014 do dziś (4,5 miesiąca)zrzuciłem prawie 10 kg i to bez większych wyrzeczeń, a jem jakby więcej. Szczerze Ci tę dietę polecam. Poniżej masz link do strony. Życzę powodzenia. A i jeszcze jedno. Pierwsze efekty masz po ok. 1 tygodniu.http://www.vi(...)y-diety

Reklama

gość Wiele prób nie przyniosło u mnie długotrwałego efektu. Dopiero kiedy zacząłem stosować "dietę zgodną z moją grupą krwi" zacząłem odnosić sukces. Od początku grudnia 2014 do dziś (4,5 miesiąca)zrzuciłem prawie 10 kg i to bez większych wyrzeczeń, a jem jakby więcej. Szczerze Ci tę dietę polecam. Poniżej masz link do strony. Życzę powodzenia. A i jeszcze jedno. Pierwsze efekty masz po ok. 1 tygodniu.http://www.vi(...)y-diety
« Wróć do tematów
Do góry strony: dieta 1000 kalorii- stosował ktoś?