46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +11
46 ppt ?

dieta 1000 kalorii (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dieta 1000 kalorii

Napisał(a): Gość -

Chyba sobie jaja robisz! Co ty jadłeś marchewki?!?
gość ja schudłem na niej 20 kilo w niecałe pół roku. Było to jakieś 3 lata temu albo i 4. Efektu jojo nie było gdyż po jej zakonczeniu nie rzuciłem się na żarcie jak świnia. Efekt jojo dotyczy tylko świń. Jeśli nie jesteś świnią to dasz rade, powodzenia !

Reklama

Reklama

Re: dieta 1000 kalorii

Napisał(a): gość -

Odchudzanie takim sposobem jest niezdrowe i nie da trwałego efektu. Dodatkowo spowolni Ci metabolizm i później będziesz mieć ogromny problem z odchudzaniem. Lepiej jest odchudzać się zdrowo i z efektami. Moja znajoma odchudzała się z pomocą dietetyczki z lionfitnesshttp://lionfi(...)ety.htm i miała bardzo fajne efekty:) Co ważne schudła trwale:)

Re: dieta 1000 kalorii

Napisał(a): Gość -

No właśnie...też jestem zwolenniczką zdrowego odchudzania. Dieta 1000 kalorii konczy się zawsze efektem jojo i przemęczeniem organizmu. to słaby pomysł. Jest tyle innych, lepszych rozwiązan że nie warto zawracac sobie tym głowy. Z wlasnego doświadczenia wiem, że nie ma niczego lepszego od częstszych ćwiczeń, nawet po kilkanascie minut dziennie i picia dobrej http://slimtox.pl, która pomaga oszczyscic organizm i szybciej pozbyc sie kalorii

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: dieta 1000 kalorii