5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
5 ppt ?

dieta 1000 kcal efekty (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dieta 1000 kcal efekty

Napisał(a): ~wyglodniala -

dieta 1000 kcal strasznie mnie męczy, więc chcialam wiedziec jakie są efekty. Czy ktoś z Was stosował diete 1000 kcal? Glodna ciagle chodze, no bo co to takie 1000 kcal, jeden obiad ze schabowym i juz polowa zjedzona. Chce wiedziec czy sa efekty bo nie bede sie meczyc jak sie okaże, że dieta 1000 kcal nic nie daje.
INTERIA.PL

Re: dieta 1000 kcal efekty

Napisał(a): Tris -

Dlatego od takich rzeczy jest dietetyk, a nie samodzielne ,,eksperymenty", organizm każdego człowieka jest inny i każdy ma inną masę mięśniową itd., to, że komuś ta dieta coś da, nie znaczy, że Tobie też posłuży....., dietetyk ustali taką dietę, dzięki której nie będziesz się tak męczyć, a przy tym szybko schudniesz...., po drugie schabowe na diecie nie są wskazane :D , lepiej jeść obiady typu: gotowane pulpety, ryż z warzywami, jakiś obiad typu sałatka z warzywami i owocami, coś co Cię nasyci, ale nie spowoduje wzrostu wagi, jedząc schabowego na diecie, udowadniasz, że niewiele o tym wiesz, dlatego jak chcesz schudnąć, to idź do dietetyka, a nie sama ,,eksperymentujesz"......, potem będziesz znowu na forum narzekać, ale na efekt ,,jo-jo".....

Re: dieta 1000 kcal efekty

Napisał(a): gość -

Ja co prawda wcześniej nie stosowałam żadnych suplementów, jednak, samo odchudzanie bez ich pomocy jest totalna mordęgą... bo na początku stwierdziłam, że dokonam tego bez wspomagania, na bazie samej diety i ecwentualnie ćwiczeń, okazało się, że byłam bardzo naiwna. W końcu zdecydowąłam się na zakup ForeverSlim i powiem otwarcie, że nie wiem jakbybyło z innym suplementem, bo takowego nie próbowałam, ale ten spisał sie znakomicie
« Wróć do tematów
Do góry strony: dieta 1000 kcal efekty