Odpowiadasz na:
Dieta 5:2

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Cześc Ostatnio w sieci przewija sie dieta 5:2, czy ktos może juz ją stosował??? Bo ponoc jest skuteczna, jeśli ktoś nie wie o jaka mi diete chodzi to podsyłam link http://modanaurode.pl/html/dieta_5_2_dieta_piec_na_dwa.html , polega na tym że przez 5 dni "normalnie" się je, a przez 2 dni zjada sie tylko 2 posiłki majace łącznie 500 kalorii. Czytałam różne opinie i w wiekszości przeważaja pozytywne, ludzie pisza że naprawdę gubia kilogramy. Dlatego bardzo proszę o jakies opinię lub linki z opiniami tej diety,pponiewaz mam zamiar sie do niej zabrac a nie chce marnowac czasu na coś co jest nieskuteczne. Pozdrawiam Ania.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta 5:2

Napisał(a): Gissela -

Dla mnie smaczną dietą jest dieta sokowa- owszem nie robię tego długoterminowo ale bardziej tak 3-4 dni. I mi podchodzą soki kupione w sportfoodsoki.pl – bardzo są smaczne i czuję się po nich lekko i syto. Także lubię je pić!

Napisał(a): gość -

To tak naprawde nie jest dieta tylko styl zycia. Moja babcia zawsze poscila w piatek. To ta sama zasada tylko poscisz 2 dni. Teoretycznie je sie 500 kalorii, ale mozna poscic calkowicie. W reszte dni nalezy jesc normalnie czyli ok 2000 kalorii, a nie sie obzerac. Bardzo prosto jest to przyjac jako zasade. Chudnie sie powoli i waga sie utrzymuje, o ile utrzymujemy jeden dzien postny. Jak uznasz to za diete i po 'diecie' wrocisdz do normalnych nawykow to znowu przytyjesz

Reklama

Dieta jest znakomita! Wreszcie coś skutecznego. To nie jest tak jak tu jedna pani mówi, że żeby być szczupłym trzeba się ruszać. Są różne organizmy. Nie mogę chodzić 40 kilometrów dziennie, a 10 nie wystarczało. Byłam gruba.
Dieta 5:2 doprowadziła mnie do wagi takiej jaką chciałam mieć, nie katuję się ciągłym głodem i frustracją, jak przy innych dietach. Boję się tylko ją przerwać, żeby znów nie przytyć.

Jak chcesz zdobyć jakieś opinie na temat tej diety, to zawsze możesz jeszcze popytać na daymynews.pl, ponieważ niesłychanie wiele kobiet z tego forum przechodziło przez najróżniejsze diety, dlatego uważam, że i tą dietę stosowano.

Reklama