12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +17
12 ppt ?

Dieta a aktywny tryb życia (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta a aktywny tryb życia

Napisał(a): Gość -

Jestem kobietą aktywną zawodowo - 2 etaty a do tego jeszcze mąż i dzieci. Chciałabym trochę zrzucić (ok. 10kg) ale nie mam raczej szans na wymyślnie długie ćwiczenia a tym bardziej na regularne posiłki i robienie sałateczek itd. Jaką dietę polecacie kobiecie aktywnej, ruchliwej, zajętej?
INTERIA.PL

Re: Dieta a aktywny tryb życia

Napisał(a): gość -

Przy takim trybie życia nie będzie ci łatwo zrzucić te pare kilo nadwagi.Ale może spróbuj wyregulować jakoś swoją dietę jedź częściej ale w mniejszych ilościach nikt ci nie każe przygotowywać wymyślnych potraw.Możesz spróbować tabletek Foreverslim one pomagają w walce z niechcianymi kilogramami.Mi dzięki nim udało się schudnąć 14 kg więc polecam.

Napisał(a): Zrzucbrzuch -

nieogar Jestem kobietą aktywną zawodowo - 2 etaty a do tego jeszcze mąż i dzieci. Chciałabym trochę zrzucić (ok. 10kg) ale nie mam raczej szans na wymyślnie długie ćwiczenia a tym bardziej na regularne posiłki i robienie sałateczek itd. Jaką dietę polecacie kobiecie aktywnej, ruchliwej, zajętej?
nieogar Jestem kobietą aktywną zawodowo - 2 etaty a do tego jeszcze mąż i dzieci. Chciałabym trochę zrzucić (ok. 10kg) ale nie mam raczej szans na wymyślnie długie ćwiczenia a tym bardziej na regularne posiłki i robienie sałateczek itd. Jaką dietę polecacie kobiecie aktywnej, ruchliwej, zajętej?
Jeśli nie masz szans na regularne posiłki to nie bardzo możemy mówić o odchudzaniu, to jest właściwie podstawa. Na pewno nie da się jakoś zrobić żebyś jadła regularnie ? Przecież możesz brać jedzenie do pojemników i jeść w pracy. Jeśli nie ma takiej opcji to po prostu zwróć uwagę na to co jesz nie regularnie, może wystarczy coś wyrzucić albo coś dodać do jadłospisu. Polecam pić dużo wody 1,5 do 2 litrów dziennie http://zrzucb(...)ot.com/

Reklama

Napisał(a): gość -

ja teraz właśnie przymierzam się do tego, aby bardziej aktywnie żyć. Mój mąż kupił dwa rowery, więc zaczynamy jeździć. Pogoda jeszcze jest sprzyjająca, więc w domu nie trzeba siedzieć - co do sprzętu, mogę polecić sprzęt Arkus City Trend, mąż kupował w boninexie (czesci-rowerowe.com.pl). Dieta? Oczywiście dopasowana przez dietetyka, tylko i wyłącznie.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta a aktywny tryb życia