828
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi652
  • Ocen na +1
828 ppt ?

Dieta Artur, proszę o opinie (653)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dieta Artur, proszę o opinie

Napisał(a): ~gość -

kurcze nie rozumiem. Jakaś Pani skarży się, że nie otrzymała diety. Może podała Pani błędnego maila, może jest w spam? Nie myśli Pani, że lepiej napisać do Pana Artura Topolskiego i dowiedzieć się wszystkiego? Ja swoją dietę otrzymałam bez problemu i na czas zgodnie z tym co podała w formularzu. Napisałam czego nie lubię i taką dietę też dostałam. Pomogła mi nie tylko zrzucić wagę, ale również na hashimoto. Za co jestem bardzo wdzięczna

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Zaczełam 3 dzień diety i już są efekty,ale ujmuję jeden posiłek nie jestem głodna a zaczyn później koło 10,11godz.posilki dobre nigdy wcześniej nie łączyłam tych produktów jest ok oby tak dalej. Na pewno dam znać jak skończę

Ja w pierwszym miesiącu schudłam 4 kilo. Teraz zaczynam drugą dietę. Prosiłam również o wymianę jednego posiłku-wymiana bez problemu. A także pytałam e-mailowo bo nie zrozumiałam jednego przepisu i również odpowiedź na drugi dzień .

Napisał(a): Krystyna -

Pan Artur to bardzo życzliwy i miły człowiek. Miałam przyjemność rozmawiać z nim przez telefon w celu korekty diety. Zmienił mi dietę za darmo że skutkiem - 3 kg. W moim wieku schudnąć aż tyle w miesiąc to cud :)

ja zakupiłam dietę od tego Pana, ale jak dla mnie to jest zmodyfikowana Dieta w oparciu o inne diety, owszem w zamówieniu jest rubryka żeby napisać czego się nie lubi, ale nigdzie nie jest wyszczególniona informacja jakie główne składniki są w diecie. I tak wlasnie dostałam i napisałam na emaila który jest podawany w diecie że nie dokońca to jest taka dieta jaką bym chciała, ale w zwrotnym emailu otrzymałam taka sama dietę. Więc jak chodzi o mnie to jestem zawiedziona.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta topolskiego opinie
  • przykladowa dieta artura topolskiego
  • artur topolski
Do góry strony: Dieta Artur, proszę o opinie