Odpowiadasz na:
Dieta Artur, proszę o opinie

~Marina
Temat dodał(a):
~Marina -
Czy słyszałyście o diecie Artura Topolskiego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta Artur, proszę o opinie

Napisał(a): gość -

Dietę Pana Artura stosowałam przez niespełna miesiąc. Schudłam 3 kg. Dieta jest smaczna, urozmaicona, a przede wszystkim prosta w przygotowaniu. Polecam wszystkim i już czekam na kolejny jadłospis:)Magdalena Pacholarz

Napisał(a): ~mika -

gość Widzę ogólnie pozytywne opinie o diecie, ale jeśli chodzi o mnie to bardzo mi brakuje ze strony Pana dietetyka wsparcia, a po wysłaniu do Pana maila z jakimś pytaniem trzeba czekać na odpowiedź kilka dni...
Szczerze mówiąc nie odnajduję się na tej diecie.
jakie koszta diety?

Reklama

Napisał(a): gość -

Widzę ogólnie pozytywne opinie o diecie, ale jeśli chodzi o mnie to bardzo mi brakuje ze strony Pana dietetyka wsparcia, a po wysłaniu do Pana maila z jakimś pytaniem trzeba czekać na odpowiedź kilka dni...
Szczerze mówiąc nie odnajduję się na tej diecie.

Napisał(a): ~gość -

Dzień Dobry
ja jestem obecnie w trakcie 2 miesiąca stosowania diety Artura Topolskiego , nie było problemów przy zamówieniu, terminowo otrzymałam przepisy, także na kolejny miesiąc, na moją prośbę p.Artur zmianiał mi posiłki, szybko sprawnie i na dodatek smacznie. Ogólnie mówiąc przepisy są smaczne , syte , nawet moja rodzina , która jada ze mną obiady według przepisów jest zadowolona i najedzona. Po pierwszym miesiącu miałam 4,5 kg mniej i walczę dalej o swoją zaplanowaną wagę i figurę.
Pozdrawiam Lidia

Reklama