Odpowiadasz na:
Dieta Artur, proszę o opinie

~Marina
Temat dodał(a):
~Marina -
Czy słyszałyście o diecie Artura Topolskiego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta Artur, proszę o opinie

Napisał(a): gość -

Dieta na 1400kcal u 17letniej dziewczyny przy lekkich ćwiczeniach to jakiś zart. Leżąc i tylko oddychając jest spalane prawie 1500kcal, dlatego nic dziwnego, ze się chudnie. Jest to po prostu dieta głodówkowa. Nie polecam

Sama nie wiem, dieta fajna, prosta, ale efekt słaby 1 kg w miesiąc. Wiek 45+ robi swoje. Dużo błędów w przepisach, np. cytrynowe kaszotto, a brak cytryny w przepisie. Na plus dobre zbilansowanie, nie ma ciągot. Będę stosowała, prawie wyeliminowałam mięso, nie potrzebuje go tyle.

Reklama

Bardzo gorąco polecam diete Pana Artura bardzo proste i smaczne dania szybko się je przyrządza.a przede wszystkim skuteczna stosuje 3miesiace i schudłam 9kg.jak dla mnie duże porcje jestem zawsze najedzona ☺️
Najlepsza dieta.Gorąco polecam.warto!

Polecam. Posiłki są łatwe i z dostępnych bez problemu produktów.
Kilogramy lecą a tego oczekiwałem.
W miesiąc 6.5 kg.
Jestem zadowolony.

Reklama