11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń208
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Dieta Cambridge-ktoś stosował? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta Cambridge-ktoś stosował?

Napisał(a): gość -

Ja byłam na tej diecie i miałam 3 produkty z diety i 2 normalne więc było jakieś urozmaicenie. A nawet samych produktów z diety Cambridge jest tyle że trudno o monotonie i do tego zawsze w kilku smakach więc jest w czym wybierać ;)

Napisał(a): Gość -

To wcale nie jest tak, ze jesz tylko zupki z proszku i koktajle. Byłam na tej diecie i codziennie jadłam też normalne konwencjonalne posiłki, a oprócz nich pyszne batoniki, owsianki, napoje. Moim zdaniem ta dieta jest w porządku, szczególnie jeśli ktoś nie może schudnąć na innych dietach. Mi ciężko było wytrzymać na każdej diecie, bo brakowało mi słodyczy, tutaj problemu nie miałam. Zrzuciłam 10 kg, tyle chciałam, ale znam ludzi, którzy schudli więcej, a czytałam historie osób, które zgubiły nawet 50 kg.

Ja trochę się boję sama przyjmować jakieś tabletki albo proszki, nie znam się na tym i nie chcę się odchudzić kosztem własnego zdrowia :( Ale jest na to rada! Primavera Spa przygotowała dla nas świetną ofertę wczasów odchudzających, gdzie specjaliści doskonale się nami zajmą i zrzuci się parę zbędnych kilogramów.

Napisał(a): gość -

Ja byłam, więc odpowiem.
Zanim przejdzie się na dietę to specjalista ocenia twój stan zdrowia.
Na pocztątku jeszcz ich posiłki, a potem regularnie z czasem wprowadza się coraz to większą ilość normalnych posiłków domowych. Tym samym organizm przygotowuje się do powrotu starego odżywiania. Oczywiście zdrowszego.
Ja mam dobre wspomnienia po diecie, nawet głodna nie chodziiłam, jedzenie smaczne więc nie mam na co narzekać. A co najwaniejsze 15 kg mniej :D

Też byłam na tej diecie, możliwe nawet, że kiedyś już o tym tutaj pisałam. Pierwszy dzień czy dwa były ciężkie, ratowały mnie batoniki, więc wytrwałam do końca, co na innych dietach mi się nie zdarzało, bo po kilku dniach dawałam sobie spokój. A tutaj jednak się przyzwyczaiłam, wytrwałam do końca, schudłam i utrzymałam wagę ;)

Wczoraj na jakimś kanale popularno-naukowym był przegląd diet, no i była też Cambridge. Polecali ją właśnie osobom, które nie mogą schudnąć, brak im dyscypliny itp. Wypowiadała się też babka, która w pół roku schudła 28 kg, w szoku byłam :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta Cambridge-ktoś stosował?