227
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi200
  • Ocen na +19
227 ppt ?

Dieta, catering, kogo polecacie? (201)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): gość -

moge polecić firmę eatzone.pl - na ich stronie masz wszyzstkie informacje - przykładowy jadłospis, cennik, opcje diety itp.
Korzystam z ich diety Fish In Water, mi bardzo smakuje, bo posiłki są różnorodne a poza tym to ogromna wygoda - bez koniecnzości gotowania po prostu odgrzewasz i gotowe. Wyobrałam opcję 1500 kalorii dziennie.

Napisał(a): ~alka halka -

gość Jak catering dietetyczny no to nutridieta.. Sama z niego korzystam. Posiłki bardzo smaczne zdrowe i świeże. W dodatku atrakcyjna oferta cenowa. Także to jest bardzo dobra opcja. :)
Muszę się z tobą zgodzić. Popieram to co napisałaś mi z tą dietą udało się szybko zrzucić wagę jeszcze do tego ruch i ćwiczenia i dzięki temu szybko ale też zdrowo straciłam zbędne kilogramy

Napisał(a): ~Katorga -

gość moge polecić firmę eatzone.pl - na ich stronie masz wszyzstkie informacje - przykładowy jadłospis, cennik, opcje diety itp.
Korzystam z ich diety Fish In Water, mi bardzo smakuje, bo posiłki są różnorodne a poza tym to ogromna wygoda - bez koniecnzości gotowania po prostu odgrzewasz i gotowe. Wyobrałam opcję 1500 kalorii dziennie.
z tego, co widziałam na stronie eat zone, to maja fajny jadłospis - apetyczne te posiłki!

Napisał(a): ~Jolka Jolka -

Jak catering dietetyczny to tylko Mobilna Dieta Pana Grzegorza Kowaluka :) Moja siostra schudła i zmieniła się diametralnie. Nie chodzi tez tylko o utratę zbędnych kilogramów, ale jej cera i włosy znacznie się wzmocniły.. cera poprawiła koloryt

Napisał(a): ~Monika -

Modras Dzięki wielkie, i tak znalazłem stronę www.
Szczerze mówiąc, na chwilę obecną nie znalazłem nic ciekawszego. Możliwe, że sięgnę po tą firmę. Nawet ceny mi odpowiadają.
ja korzystałam z lightboxa a potem przeszłam na eatzone, obydwie moge śmiało polecic mieszkającym w Warszawie - efekty ubytku kilogramów po diecie z eat zone pojawiły się w pierwszym miesiącu a jedzenie bardzo dobre, bo takich rzeczy jak lazania czy sałatka z serem kozim, pomarańczami i arbuzem to ja w domu nie robie :D

Napisał(a): ~sandałek -

Szczerze mówiąc, na chwilę obecną nie znalazłem nic ciekawszego. Możliwe, że sięgnę po tą firmę. Nawet ceny mi odpowiadają.
Menu mi się bardzo podoba, zróżnicowane i ciekawe. Do tego jest rozpisane na pięć dni i są tam rozmaitości kulinarne, może to być ciekawe, korci mnie aby z czegoś takiego skorzystać.

Napisał(a): ~lampeczka 6789 -

~sandałek
Menu mi się bardzo podoba, zróżnicowane i ciekawe. Do tego jest rozpisane na pięć dni i są tam rozmaitości kulinarne, może to być ciekawe, korci mnie aby z czegoś takiego skorzystać.
Mnie korciło tak bardzo, że się aż na to zdecydowałam i z tego korzystam. Powiem jedno. Warto :) Jak ktoś myślał że jedzenie będzie liche to się ogromnie myli można się najeść i to smacznie :)

Napisał(a): ~herma -

~lampeczka 6789
~sandałek
Mnie korciło tak bardzo, że się aż na to zdecydowałam i z tego korzystam. Powiem jedno. Warto :) Jak ktoś myślał że jedzenie będzie liche to się ogromnie myli można się najeść i to smacznie :)
Mimo iż najadam się do syta posiłkami z nutridiety to tracę wagę. Teraz wiem, że jem zdrowo, nie tylko smacznie ale też odpowiednio dla mojego żołądka, a ten catering jest strasznie wygodny dostaję posiłki na cały dzień i nie muszę się o nic martwić.

Napisał(a): Gość -

Kuleczka81 Nutridieta to dobry wybór. Dostarczali mi obiadek co dzień, gdy pracowałam na bazarze.
Pozdrawiam ciepło.
Właśnie zaczynam od nowego tygodnia pracę na targach i poszukuję dostawców jedzonka. Sęk w tym, iż jestem spod Krakowa, tak więc...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • eatzone opinie
  • jaki polecacie catering dietetyczny
  • nutridieta forum
  • eat zone opinie
  • diety catering krakw forum
  • jaki catering dietetyczny polecacie
  • catering zonia opinie
  • eatzone dieta
Do góry strony: Dieta, catering, kogo polecacie?