Twój post został dodany

417
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi376
  • Ocen na +19
417 ppt ?

Dieta, catering, kogo polecacie? (377)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~iguś -

ja polecam catering z wygodnadieta.pl
mają pyszne dania, nie jest drogo, a co ważne dla mnie - są punktualni
codziennie rano mam wszystkie 5 posiłków na progu i mogę spokojnie iść do pracy
nie lubię gotować, a z nimi wiem, że jem zdrowo
INTERIA.PL

Napisał(a): Emczili -

Moja przygoda z cateringiem zaczęła się od problemów z przytyciem. Poszłam do dietetyka i okazało się, że nie toleruje glutenu. Był to dla mnie cios bo cięż ko mi (nawet do teraz) odmawiać sobie niektórych produktów a najbardziej piwa pszenicznego :(. Próbowałam sobie coś gotować bo oprócz pilnowania czy coś ma gluten czy nie miałam też wyznaczoną specjalną dietę ze względu na moje biedne zjechane jelita. Po kilku tygodniach zdecydowałam, że jednak zamówię sobie catering i po wysłuchaniu/przeczytaniu kilku opinii wybrałam Optimal Fit (działają w Krakowie). Z ręką na sercu mogę polecić i to nie tylko bezglutenowcom bo wybór mają spory. Podział na kalorie, vege nie vege są też bez ryb. Dania pyszne, zróżnicowane i wszystko na czas :)

Reklama

Napisał(a): gość -

ja wyjątkowo pozytywnie zaskoczyłam się cateringiem z WygodnaDieta.pl
bardzo smaczny, a do tego tańszy w porównaniu z innymi podobnymi
ja zaczęłam zamawiać przez koleżankę, jednak można znaleźć ich ofertę na internecie z pełną rozpiską diet

Reklama

Napisał(a): ~osia -

~fanik najlepiej jest sobie zamowic Optimal Fit, swietna rzecz - próbowałem kilku innych i oni są najlepsi. Świeże, dobre jedzonko i czuć porządne składiki. a to sie rzadko zdarza. Dzięki nim zeszłam 7 kg.
Także polecam; firma godna zaufania, nigdy nie spoznili mi sie z dostawą

Reklama

Napisał(a): ~KasskaIa -

~Anita Ja zamawiam Wygodnadietę i jestem zadowolona. Jest smacznie, zdrowo i syto. Nie ma się do czego przyczepić;)
Także polecam Wygodną Dietę, sama zamawiam już kolejny rok tak naprawdę, wszystko smakuje, nigdy mnie nie zawiedli, posiłki smaczne, syte, najlepsze :)

Napisał(a): ~klarens -

Na Śląsku godną polecenia firmą jest [url=//www.cateringdabrowa.pl]//www.cateringdabrowa.pl[/url]. Organizują wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jedzenie wyśmienite i zawsze świeże. Bogata oferta w menu.

Napisał(a): ~ademusa -

~fanik najlepiej jest sobie zamowic Optimal Fit, swietna rzecz - próbowałem kilku innych i oni są najlepsi. Świeże, dobre jedzonko i czuć porządne składiki. a to sie rzadko zdarza. Dzięki nim zeszłam 7 kg.
Ja nic nie marnuje bo optimal fit wylicza mi diete co do joty. Cieszy mnie to, ze pieniadze nie idą do kosza... marnowałam bardzoo duzo jedzenia zanim zdecydowałam sie na "pudełka"

Napisał(a): ~kawka -

Ja z kolei postanowiłam zaufać diecie pudełkowej Catering Figaro z Ząbek pod Warszawą, na której byłam cztery miesiące. Udało mi się w końcu schudnąć, a przy okazji totalnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Zaczęłam teraz jeść podobnie do tego co miałam w pudełkach, a takie jedzenie bardzo mi odpowiada!

Napisał(a): ~Mirka44 -

Korzystam regularnie z cateringu http://www.pa(...)cja.pl/ po obejrzeniu odcinka Kuchennych Rewolucji dawno temu. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego lokalu, ale spróbowałam przekąsek, dań rybnych, steków i się przekonałam ostatecznie. Teraz przy każdej imprezie rodzinnej praktycznie współpraca z nimi.

Napisał(a): ~Kamill -

Mi znajoma poleciła fitfoodservice.pl i jest ok, posiłki dostarczają zawsze na czas, na smak nie narzekam, propozycje są zróżnicowane, zawsze świeże więc może u nich szukaj czegoś dla siebie. Ja mam dietę klasyczną bez wyłączeń, ale różne inne opcje też mają.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • eatzone opinie
  • jaki polecacie catering dietetyczny
  • nutridieta forum
  • eat zone opinie
  • diety catering krakw forum
  • jaki catering dietetyczny polecacie
  • catering zonia opinie
  • eatzone dieta
Do góry strony: Dieta, catering, kogo polecacie?