Twój post został dodany

417
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi376
  • Ocen na +19
417 ppt ?

Dieta, catering, kogo polecacie? (377)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~rybka -

~miśka ja polecam w Krakowie katering dietetyczny firmy Optimal Fit, batrdzo sobie chwalę
do prawda, miałam do czynienia z tą firmą i mam teraz tylko miłe skojarzenia. Wszystko na czas, dobra jakość produktów i smacznie. No i dowożą na moją wioske pod Krakowem :)

Reklama

Napisał(a): ~beben -

~rybka
~miśka ja polecam w Krakowie katering dietetyczny firmy Optimal Fit, batrdzo sobie chwalę
do prawda, miałam do czynienia z tą firmą i mam teraz tylko miłe skojarzenia. Wszystko na czas, dobra jakość produktów i smacznie. No i dowożą na moją wioske pod Krakowem :)
Również bardzo polecam, świetnie się sprawdzało i jako opcja chwilowa na kilka dni, i na dłuższe akcje.

Reklama

Napisał(a): ~mysia9 -

~rybka
Jeśli jesteś ze Skawiny to pozdrawiam :D Ja mam podobnie, oczywiście również Optimal Fit <3

Napisał(a): ~fit123 -

cześć, mam kolegę, który jeszcze niedawno korzystał z usług Optimal Fit i był zadowolony z efektów lecz jedzenie było średnie,nie zróżnicowane, a ceny wysokie. Poleciłam mu catering dietetyczny Spoko Box mówi że naprawdę działa w pierwszym miesiącu schudł 5,5 kg obecnie nadal z niego korzysta i jest usatysfakcjonowany ja osobiście też korzystam polecam.
Sprawdź to sam:)

Napisał(a): ~Aneta -

~fit123 cześć, mam kolegę, który jeszcze niedawno korzystał z usług Optimal Fit i był zadowolony z efektów lecz jedzenie było średnie,nie zróżnicowane, a ceny wysokie. Poleciłam mu catering dietetyczny Spoko Box mówi że naprawdę działa w pierwszym miesiącu schudł 5,5 kg obecnie nadal z niego korzysta i jest usatysfakcjonowany ja osobiście też korzystam polecam.
Sprawdź to sam:)
Po pierwsze, 5,5kg w miesiąc bez ćwiczeń to jest katowanie swojego ciała. Optymalne tempo chudnięcia to około pół kilograma na tydzień. Jestem dietetykiem wykonującym zawód i korzystam z Optimal Fit ze względu właśnie na dobre usługi, zróżnicowane posiłki, co oczywiście ma swoją cenę. Poza tym jak możesz mówić o różnicach cenowych, skoro w skali dnia wynosi ona 2 złote? Ale żeś przyoszczędził, no masakra...

Napisał(a): ~KlaudiaDm -

~Asia A korzystaliście z wyszukiwarek diet? np. Cateromarket czyhttps://napud(...)ach.pl/ ? Czy opinie o cateringach są tam prawdziwe?
Ja swój catering znalazłam właśnie na Cateromarket.
Moim zdaniem jest to świetna wyszukiwarka i dużo opinii tam można znaleźć o firmach cateringowych i deiatach - to wg mnie bardzo pomaga w wyborze, więc polecam:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • eatzone opinie
  • eatzone dieta
  • catering zonia opinie
  • jaki catering dietetyczny polecacie
  • diety catering krakw forum
  • eat zone opinie
  • nutridieta forum
  • jaki polecacie catering dietetyczny
Do góry strony: Dieta, catering, kogo polecacie?