208
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +19
208 ppt ?

Dieta, catering, kogo polecacie? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~patka78 -

Ciężko stwierdzić, bo dla jednego się to będzie opłacało, bo oszczędza czas i może robić coś innego niż gotowanie, a dla drugiego to będzie zbędny wydatek. Ja jestem w tej pierwszej grupie i zamawiam catering Fit and Eat. Znają się na rzeczy i ich produkty mają naprawdę wysoką jakość. Smacznie, zdrowo i pożywnie, nie ma problemów z dostawą ani z zamawianiem. Jeżeli chodzi o wybór to jest całkiem spory, są różne opcje do wyboru pod kątem diety i kaloryczności. Ja zawsze biorę opcję vege i wszytsko bardzo mi smakuje.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Patka78 -

Ciężko stwierdzić, bo dla jednego się to będzie opłacało, bo oszczędza czas i może robić coś innego niż gotowanie, a dla drugiego to będzie zbędny wydatek. Ja jestem w tej pierwszej grupie i zamawiam catering Fit and Eat. Znają się na rzeczy i ich produkty mają naprawdę wysoką jakość. Smacznie, zdrowo i pożywnie, nie ma problemów z dostawą ani z zamawianiem. Jeżeli chodzi o wybór to jest całkiem spory, są różne opcje do wyboru pod kątem diety i kaloryczności. Ja zawsze biorę opcję vege i wszytsko bardzo mi smakuje.

Napisał(a): ~Ola -

wszystko tak naprawdę zależy od tego jaka to ma być dieta. Przecież na rynku jest dostępnych wiele różnych diet: redukcyjna, bezglutenowa, dla sportowców... fitandeat ma duży wybór cateringu na różne "okazje" że się tak wyrażę. Ja jestem u nich od dwóch miesięcy na
diecie wegetariańskiej i jestem mega zadowolona :)https://fitan(...)eat.pl/

Napisał(a): ~lokoo -

Wiesz co, ja się zdecydowałam na jedzenie pudełkowe i są efekty, waga już lekko spadła i najważniejsze dla mnie że wszystko dzieje się w dobrym zdrowiu, jedzenie jest przygotowane w oparciu o sugestie dietetyka, nie jest przypadkowe, każdy jeden składnik ma swój sens w moim planie żywienia, to jest super. No i też odpada mi problem gotowania, mam zestaw pudełek od rana do kolacji. Wszystko kupuję ze strony wygodnadieta.pl, obsługują różne miasta, mają fajne przystępne ceny moim zdaniem.

Napisał(a): ~erwosn -

zależy ci na zbilansowanej diecie, która będzie smaczna i pożywna...jeśli chodzi o firmy cateringowe, to tylko i wyłącznie catering mniamniam ci to zapewni. i wiem co mowie - my z żonką wcinamy od dobrych kilku tygodni ich produkty, a zadowolenie nadal rośnie

Napisał(a): ~magda222 -

Znalazłam na stronie wygodnadieta.pl ofertę z dietą opartą na pudełkach i nie ukrywam, że kusi. Ktoś korzystał? Ja akurat mam dość wymagający żołądek bo – gluten odpada, laktoza odpada....:) także jak mam sobie jakieś jedzenie zrobić na obiad, czy rano na śniadanie to muszę się sporo nagłówkować..

Napisał(a): ~becia -

Na rynku jest sporo cateringów i trudno coś wybrać. Tak naprawdę najlepiej dopasować rodzaj oferty/diety i sprawdzić czy dania nam smakują (niektóre firmy mają zest. testowy). Ja po kilku porażkach zostałam przy Przełom w odżywianiu. Mają niesamowite menu, które mi bardzo odpowiada. Poza tym jest opieka dietetyka, czego nie było w przypadku poprzednich cateringów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • eatzone opinie
  • jaki polecacie catering dietetyczny
  • nutridieta forum
  • eat zone opinie
  • diety catering krakw forum
  • jaki catering dietetyczny polecacie
  • catering zonia opinie
  • eatzone dieta
Do góry strony: Dieta, catering, kogo polecacie?