227
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi200
  • Ocen na +19
227 ppt ?

Dieta, catering, kogo polecacie? (201)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~Asia12 -

Cześć, ja akurat nie korzystam z cateringu dietetycznego, ale własnie jestem w trakcie organizacji swojego wesela i chciałabym wam polecić catering. Gdańsk, Gdynia, Sopot, czyli ogólnie trojmiasto może zostać obsłużone przez najlepszych specjalistów. Oto link dla zainteresowancyh: http://www.ba(...)glob.pl

Napisał(a): ~EmilKol -

http://www.ha(...)com.pl/ Happy Food. Bardzo dobra jakość jedzenia i normalna cena. Mam zamówioną dietę taką od poniedziałku do piątku, w weekend sobie gotuje. Schudłem w miesiąc 6 kilogramów, co uważam za bardzo duży sukces. Przy czym nie chodzę głodny, nie szperam po lodówce i nie dokładam, bo nie ma takiej potrzeby. To uważam za spory sukces.

Napisał(a): ~krucza -

Ja na chwilę obecną mogę polecić jeden catering, a mianowicie Przełom w odżywianiu. Jest to 3 firma, z której korzystam i polubiłam ich pudełka. Mają naprawdę dobrze doprawione i smaczne jedzenie.. Minus jest taki, że dostarczają tylko w Warszawie i okolicach.

Napisał(a): ~Zuzka -

Ja polecam WygodnąDietę. Jeśli chodzi o jedzenie to jestem bardzo wybredna a ich kuchnia bardzo mi posmakowała. W końcu zjadam ze smakiem wszystko co dla mnie przygotują. Posiłki są świeże, kolorowe i apetycznie podane a dostawy zawsze na czas.

Napisał(a): ~Zuzka -

Ja polecam WygodnąDietę. Jeśli chodzi o jedzenie to jestem bardzo wybredna a ich kuchnia bardzo mi posmakowała. W końcu zjadam ze smakiem wszystko co dla mnie przygotują. Posiłki są świeże, kolorowe i apetycznie podane a dostawy zawsze na czas.

Napisał(a): ~Wołdy -

Na pewno nie warto stosować najtańszych diet pudełkowych, bo po prostu oni tną koszty i żeby wyjść na swoje muszą kupować tańsze produkty. Dobra dieta pudełkowa po prostu musi kosztować, bez dwóch zdań. Zajrzyjcie sobie na stronę moim zdaniem bardzo dobrego cateringu Dietboxhttp://www.di(...)box.pl/

Napisał(a): ~pollona -

Obecnie zamawiam catering pudełkowy z warszawski Dzień i jestem bardzo zadowolona, bo nie dość, że to bardzo duża wygodna, oszczędność czasu, to jeszcze widzę jak kilogramy lecą w doł a ja w końcu odżywiam się zdrowo.

Napisał(a): Gość -

~Zuzka Ja polecam WygodnąDietę. Jeśli chodzi o jedzenie to jestem bardzo wybredna a ich kuchnia bardzo mi posmakowała. W końcu zjadam ze smakiem wszystko co dla mnie przygotują. Posiłki są świeże, kolorowe i apetycznie podane a dostawy zawsze na czas.
Też polecam. Ja zamawiam kolejny miesiąc:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • eatzone opinie
  • jaki polecacie catering dietetyczny
  • nutridieta forum
  • eat zone opinie
  • diety catering krakw forum
  • jaki catering dietetyczny polecacie
  • catering zonia opinie
  • eatzone dieta
Do góry strony: Dieta, catering, kogo polecacie?