Odpowiadasz na:
Dieta, catering, kogo polecacie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałbym pomóc żonie w znalezieniu firmy, która zajmuje się cateringiem, dostawami żywności. Ważne, aby żywność była zdrowa, chodzi o zbilansowaną dietę. Jakie są wasze propozycje?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~Assen -

Ja jestem na diecie pudełkowej http://donau-expert.pl/dieta-w-pudelkach/ efekty widzę sama po sobie.

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~dunaa -

Jeżeli mieszkacie w na terenie województwa opolskiego i rozglądacie się za sprawdzona firmą, która dostarcza catering dietetyczny to polecam wam zgłosić się do https://fit-dieta.pl/ Oni zawsze dostarczają pyszne i zdrowe jedzenie. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Reklama

Re: Dieta, catering, kogo polecacie?

Napisał(a): ~Melalela -

We Wrocławiu najlepsze opinie ma catering Margaret. Sama nigdy niczego od nich nie zamawiałam, ale koleżanka na komunię miała jedzenie od nich i bardzo sobie chwaliła. ;PP

Reklama