10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Dieta Dukana przepisy (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta Dukana przepisy

Napisał(a): ~Oleks -

Zamierzam przejść na dietę Dukana ponieważ wiele dobrego o niej słyszałem. Wiem,że nie jest to łatwa dieta ale muszę coś ze sobą zrobić. Był ktoś z Was już na tej diecie Dukana ? Dieta Dukana przepisy bardzo je potrzebuję znacie jakieś ?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Dieta Dukana przepisy

Napisał(a): ~hanka763 -

W kwestiach diet itd najlepiej udać się do specjalisty bo własne "eksperymenty" maga przynosic różne efekty - niestety wiem z własnego doświadczenia. Dlatego od jakiegoś czasu chodze do poradni "dietetyczne niebo" i teraz w końcu wiem jak cała dieta powinna wyglądać :D

Reklama

Napisał(a): ~Arletka2 -

Mnie odchudzanie zajęło około pól roku, ponieważ regularnie ćwiczyłam i nosiłam odpowiednią bieliznę. Moimi faworytami jest bielizna z http://orirose.pl/ Zwłaszcza ta korygująca jest bardzo skuteczna. Po ciąży miałam zaniedbane ciało i dzięki ich bieliźnie oraz pasowi poporodowemu moje problemy zniknęły po kilku miesiącach. Wyglądam tak jakbym nigdy wcześniej nie urodziła :)

Napisał(a): ~Loca -

Ja jednak sama bym nie dobierała sobie diety . Zdecydowanie wolałam udac się do specjalisty a dokłądnie do trenera personalnego , Katarzyny Gryko z Białegostoku . ma na swoi koncie tytuł Absolutnej Mistrzyni Polski Bikini Fitness ;) Świetnie dobrała mi dietę sportową oraz jadłospis treningowy ;)

Napisał(a): ~jolciaa -

Nigdy nie próbowałam tej diety, ale z tego co wiem to nie jest ona wcale zdrowa. Zresztą nie ma nawet takiej diety, która byłaby idealna równo dla każdego. Bo każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby. Dlatego przykładowo badanie nutrigenetyczne Medistore to wielka szansa na to, żeby poznać swój organizm dokładnie. Dzięki niemu uzyskacie informacje o prawidłowym żywieniu i prowadzeniu właściwego trybu życia względem aktywności.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta Dukana przepisy