5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Dieta Dukana (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dieta Dukana

Napisał(a): Gość -

Taura , ile już schudłaś na Dukanie od styczniea ? Myślę ,że już chyba sporo ? Zwłaszcza w pierwszej fazie. Ja jestem typem kobiety , która już od 100 lat się ciągle odchudza.
Ja , Dukana stosowałam w ubiegłym roku. I schudłam , a i owszem., całe 8 kg w miesiąc . Ale pierwszy raz w życiu dowiedziałam się , gdzie mam nerki ( ha ha ) , bo tak mnie bolały. Potem bóle podbrzysza i badani i ....białko w moczu w takiej ilości ,że słów brak. I leczenie antybiotykami . Odpuściłam Dukana . Efekt jojo , po 3 tyg. leczenia już ruszył. Wytrzymłam. . Teraz kolejna dieta , która mnie "lubi" 1000 kcal . w lutym schudłam 4 kg. W marcu i kwietniu znowu poleci 8 kg. I efekt jojo nie wróci tak szybko. Bo , że wróci to jest pewne po każdej diecie , gdy tylko odrobinkę odpuścimy. Dukan też mam jojo i dodatkowo mi zrąbał nerki.
Pozdrawiam

Reklama

Re: Dieta Dukana

Napisał(a): Gość -

Byłam fanką tej diety, ale rzuca się na zdrówko (niestety)! Ja schudłam 30 kg na diecie NŻT i nie żryj po 18:00 !!!Poskutkowało:))) Nie wyglądam rewelacyjnie, bo skóra niestety została, ale mieszczę się w spodnie rozmiar 40, więc luzik. Dieta Diukana była przeznaczona dla konkretnego człowieka, nie łykajmy standardów. Cmoki;
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta Dukana