1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna? (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?

Napisał(a): gość -

Stosowałam ją tydzień, najgorszy był pierwszy dzień, ponieważ ja do tej zupy nie dodawałam ani grama soli czy też kostek rosołowych. Efekt był taki, że zupa po prostu stała mi w gardle, zbierało mnie od niej na wymioty. Jednak dałam radę i wytrzymałam cały tydzień, waga spadła o 4 kg.

Reklama

Stosowałam, niestety efekt yoyo jak po kopenhaskiej. Dobrze działa oczyszczanie organizmu przez jakiś czas, a później stopniowo wprowadzasz niskokaloryczne produkty. Oczyszczanie polega na tym, że nic nie jesz tylko pijesz zioła, wodę i naturalne soki (nie takie z kartonu), tylko z sokowirówki. Sama niestety nie mam, moja teściowa korzysta z takiego cudahttp://www.op(...)1.html, bo robi od razu ponad 2 litry soku, więc często jak u niej jestem to zabieram na zapas do domu. Szczególnie polecam ci sok jabłkowy (niektórzy piją ocet) z selerem naciowym, bo podobno przyspiesza metabolizm – mi zrobienie wielkiej butli soku zajmuje 2minuty – wrzucam całe jabłka do sokowirówki, seler, później dodaję jeszcze trochę mięty - smakuje dobrze, jest zdrowy i nie przeje Ci się tak jak kapusta!

Napisał(a): lunidia -

tylek rusz,pocwicz troche,do tego nie jedz slodyczy i bialego pieczywa,pij duzo wody,jedz duzo warzyw i problem powinien sie rozwiazac,wiem ze zaraz powiecie ze to nie dziala,ale uwierzcie mi,2 miesiace temu urodzilam 3 dziecko,zgrublma paskudnie,popadlam w depresje bo wszedzie bo tluszcz doslownie wylewal mi sie ze spodni,po drugim dziecu stosowalam diete dukana i choc schudlam sporo z rozmiaru 44 do 36 w dwa miesiace,dieta ta okropnie wyniszczyla mi organizm,niedawno postanowilam ze znowu zaryzykuje,ale wpadlam na lepszy pomysl,zapisalam sie na silownie,cwicze sobie 5 razy w tygodniu,nie jem slodyczy i powiem wam ze choc na razie rezultaty nie sa jakies oszalamiajace lepiej sie czuje,poprawil mi sie metabolzm,cialo nabiera sprezystosci,skora nie jest juz taka obwisla,a gdy dopada mnie ochota na cos slodkiego siegam po suszone owoce,wiadomo nie za duzo bo tez maja mnustwo cukru,chudne sobie wolniej ale skuteczniej i bezpieczniej,a te wszystkie diety sa do du**

Reklama

Na tej diecie tracisz mięśnie i wodę z organizmu a nadal jesteś otłuszczona mimo spadku wagi, więc to bez sensu bo przecież chodzi o to by spalić tłuszcz a nie mięśnie. Poza tym efekt jojo bo całe życie tak nie pociągniesz a jak już stracisz mięśnie to będziesz miała jeszcze mniejsze spalanie przez co będziesz szybciej i więcej odkładać w postaci tłuszczu ;/ Ja poszłam szybszą drogą ;) Znajoma była czasowo w Stanach, jak wróciła przywiozła mi tabletki odchudzające Forever Slim, a też widziałam je na allegro do kupienia i informację że zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego który dopuścił je do obrotu w Polsce co potwierdziło ich bezpieczeństwo dla zdrowia w porównaniu z innymi tabletkami które nie zawsze przechodzą testy tylko od razu są sprzedawane. Po nich z optymalną dietą schudłam 6 kilogramów już po miesiącu odchudzania z wyjątkiem basenu w weekendy bez ćwiczeń ;) Więc nie było ciężko a na diecie na pewno bym tyle nie schudła w takim czasie ;)

Pozdrawiam
Naomi

Zawsze kiedy szukałam modnych ubrań z dobrego materiału w przystępnej cenie dostawałam białej gorączki. W centrach wybór całkiem duży co oznacza że pewnie niejedna kobieta będzie miała to samo co ja. Materiał nic ciekawego, sztuczny elastan, szyte w chinach za 2 euro a u nas cena z kosmosu. Pomyślałam, poszukam w internecie. Zakupy w BP koszmar, rozmiarówka zawyżona, cena w miarę niska tylko gatunek oferowanej odzieży pozostawia wiele do życzenia. Jednak natknęłam się na nowy sklepik internetowy, prowadzony przez bardzo miłą panią. Wybór całkiem spory, od rozmiaru 36 do 50 (większe do 58 na zamówienie), krótkie serie gwarantują że, nie spotkasz koleżanki w tym samym. Oferują duży wybór ubrań w rozmiarach 36-50. Ubrania pochodzą od producentów polskich, włoskich, tureckich i francuskich. Posiadają też spory wybór ubrań dla Pań o pełniejszych wdziękach z kolekcji np. Moreen. Firma jest polska ale szyje z tkanin sprowadzanych z Włoch, nie farbują. nie mechacą się. Szyją spodnie, bluzy, bluzki, żakiety. Jeśli czegoś nie ma trzeba zadzwonić to właścicielka z pewnością sprowadzi. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten e-sklep. Sama kupowała tam żakiet, tunikę i spodnie. Wysyłka bardzo szybka i w dodatku dostajesz GRATIS dostawę Pocztą Polską. Myślę że zamawiając jakiekolwiek ubranie w sklepie sukienkibluzki.pl każda kobieta pozwoli sobie na trochę luksusu w niewygórowanej cenie.

gość czy to nie jest forum "czy facet powinien się depilować"? coś tu nie gra ale i tak odpowiem "tak powinien"
oczywiście ze powinien, szczególnie w okresie letnim o wiele łatwiej otrzymać higienę w miejscach intymnych oraz inne aspekty przemawiają za tym stosuje depilacje cały rok , kobiety to chwalą. polecam!!

gość czy to nie jest forum "czy facet powinien się depilować"? coś tu nie gra ale i tak odpowiem "tak powinien"
Facet powinien się myć to po pierwsze, a po drugie dlaczego wy kobiety nie chcecie depilować głów ? Przecież to też można wytłumaczyć higienom. Ja i moi koledzy nie lubimy całkowicie wydepilowanych brzoskwinek bo trąci to pedofilią. Kobieta musi mieć tak zwany pas startowy nad swoją świątynią :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta kapusciana forum
  • dieta kapuściana opinie
  • Kto stosował skuteczne diety
  • dieta kapusciana forum kto stosowal
Do góry strony: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?