1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń94 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +0
1 tys. ppt ?

DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna? (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?

Napisał(a): gość -

Schudlabym Chciałabym szybko zrzucić parę kilo. Czytałam o diecie kapuścianej - robisz zupkę, jesz ją w ciągu 7 dni i podobno można zgubić w tydzień od 3-6 kilogramów. Stosował może ktoś z was?
Warto?

0002DU0I55B70F5E
stosuję wiele lat w zawsze kwietniu to naprawdę działa i nie ma efektu jojo

Reklama

Nie wiem jakich diet próbowaliście, ja przeszłam przez wiele ze zmiennym szczęściem. Kilogramy powracały jak bumerang, polecam świetną dietę ( klubdiety.pl ), dopiero na niej zgubiłam ile chciałam 12 kg i utrzymuje wagę już od połowy roku. Czuję się znakomicie, fałdki tłuszczu zniknęły a moje ciało ma właściwe proporcje

Reklama

Reklama

Nie wiem jakich diet próbowaliście, ja przeszłam przez wiele ze zmiennym szczęściem. Kilogramy powracały jak bumerang, polecam świetną dietę ( klubdiety.pl ), dopiero na niej zgubiłam ile chciałam 12 kg i utrzymuje wagę już od połowy roku. Czuję się znakomicie, fałdki tłuszczu zniknęły a moje ciało ma właściwe proporcje

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

gość Stosowałam, niestety efekt yoyo jak po kopenhaskiej. Dobrze działa oczyszczanie organizmu przez jakiś czas, a później stopniowo wprowadzasz niskokaloryczne produkty. Oczyszczanie polega na tym, że nic nie jesz tylko pijesz zioła, wodę i naturalne soki (nie takie z kartonu), tylko z sokowirówki. Sama niestety nie mam, moja teściowa korzysta z takiego cudahttp://www.op(...)1.html, bo robi od razu ponad 2 litry soku, więc często jak u niej jestem to zabieram na zapas do domu. Szczególnie polecam ci sok jabłkowy (niektórzy piją ocet) z selerem naciowym, bo podobno przyspiesza metabolizm – mi zrobienie wielkiej butli soku zajmuje 2minuty – wrzucam całe jabłka do sokowirówki, seler, później dodaję jeszcze trochę mięty - smakuje dobrze, jest zdrowy i nie przeje Ci się tak jak kapusta!
PRZECIEZ TO JEST REKLAMA SOKOWIROWKI

Dieta kapuściana to lipa po której na 100 % będzie efekt jojo. W diecie musza byc białka , tłuszcze i węglowdany, bez nich dieta nie przyniesie efektów i zaszkodzi naszemu zdrowiu.Polecam wpisać na facebooku: dieta trening suplementacja i tam macie nowinki i motywację dla siebie oraz możecie zamówic dietę dla siebie (indywidualnie)

Jesli macie niedoczynnosc tarczycy to dzieki kapuscie bedziecie tyc bardziej. Szczegolnie szkodliwa jest wtedy surowka z kapusty lub innych krzyzowych i to rano. Krzyzowe typu kapusta, soja, orzechy ziene hamuja wchlanianie jodu czyli powoduja tycie ...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta kapusciana forum
  • dieta kapuściana opinie
  • Kto stosował skuteczne diety
  • dieta kapusciana forum kto stosowal
Do góry strony: DIETA KAPUŚCIANA - skuteczna, bezpieczna?