55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +15
55 ppt ?

Dieta kefirowa na problemy z jelitami (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta kefirowa na problemy z jelitami

Napisał(a): ~oponka12 -

Od pewnego czasu mam problem z nieregularnym wypróżnianiem. Wydaje mi się, że moje jelita są po prostu ospałe i to wszystko przez to. Wiem, że takie problemy z zatwardzeniem mogą wiązać się z zatruciem organizmu. Przeczytałam, że dieta kefirowa jest świetnym sposobem na regulowanie pracy jelit oraz oczyszczanie organizmu. Czy jest tu ktoś komu znana jest dieta kefirowa? Nie obrażę się jeśli na takiej diecie udałoby mi się też zrzucić parę kilogramów. Czy osoby stosujący dietę kefirową faktycznie odczuły polepszenie pracy jelit?
INTERIA.PL

Re: Dieta kefirowa na problemy z jelitami

Napisał(a): ~trhd -

Ja tez mam problemy z jelitami, szukam na nie sposobu. Dieta kefirowa? A na czym to polega dokladnie? Dodajesz kefir do wszystkich dan? Do obiadu tylko? Czy sa jakies rekomendowane ilosci spozycia kefiru na takiej diecie? Dzieki za odpowiedzi, zainteresowala mnie ta kwestia

Napisał(a): olianka -

Dieta kefirowa to świetna opcja oczyszczająca, dodatkowo rzeczywiście dobrze działa na jelita. Nie należy jednak zbyt długo takiej diety stosować, nie należy przesadzać. Kiedyś zrobiłam sobie taką dietę, trochę schudłam, ale zależało mi przede wszystkim na oczyszczeniu organizmu z toksyn

Napisał(a): ~Wiki -

Wydaje mi się, że co za dużo to niezdrowo :P. Wolę pić regularnie zioła, które dodatkiem do zdrowej diety. Mogę jeść dużo rzeczy, na które mam ochotę (w granicach rozsądku) i piję dodatkowo Fibra Vitale. Nie muszę męczyć się z jakimiś wymyślnymi dietami, a i tak stawiam na naturalne sposoby

Napisał(a): ~eryk -

Jakby tak tego sluchac, to juz sam nie wiem, na jaka diete trzeba by bylo przejsc, zeby byc zdrowym.. Dieta na libido, dieta na jelita, dieta na watrabe... Ludzie, troche mozgu uzywajcie... Jak dieta kefirowa moze pomoc na problemy z jelitami? No chyba, ze jako dodatek do leczenia

Napisał(a): ~arkotor -

Taaa, całe to oczyszczanie to po prostu efekt biegunki. A nie żadne oczyszczanie z toksyn. Wierzcie dalej w bzdury i róbcie z siebie durni, że oczyszczacie się z toksyn. Niektórym chyba by się przydało wyczyścić mózgownice.
Jeśli ktoś ma problemy z zatwardzeniem to niech zacznie jeść błonnik. Muesli codziennie na śniadanie, otręby, błonnik można też kupić i sobie dodać do takiej mieszanki. Więcej warzyw w diecie. Dodatkowo więcej ruchu, bo to pobudza pracę jelit. Jeśli to nie pomaga to do lekarza, bo może jest jakiś problem zdrowotny, a nie tylko związany z higieną życia.

Napisał(a): ~janka -

teraz tyle jest tych wymyślonych sposobów na problemy z jelitami, że nie wiem czy ktoś jest w stanie je wypróbować. Ja z kilka tylko sprawdziłam i stwierdziłam że to bez sensu. Poszłam do apteki po jakiś sprawdzony środek i wyszłam z Intestą. Biorę jej kapsułki z miesiąc i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie odczuwałam takiej przyjemności z jedzenia jak teraz :)

Napisał(a): abce -

Dobrze wpływa na perystaltykę jelit kompot z suszonych śliwek - dobrze jest pić sam sok a śliweczki wygotowane posypać cukrem i pojadać . Można także w pracy mieć przy sobie torebkę suszonych śliwek i od czasu do czasu sobie zjeść /oby to nie raziło współpracowników /.łatwe sposoby a skuteczne . Zdrowia .

Napisał(a): ~Ulka -

Dieta jak najbardziej ale ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez dobrych tabletek. Spróbowałam Foreverslim i to te tabletki pozwoliły mi dokończyć dietę bez żadnych przykrych niespodzianek. Dobrze dobrany skład tych tabletek powoduje szybszy spadek wagi.I ważne jest to że schudłam w bezpieczny sposób.

Napisał(a): ~Gosia -

dobrze dobrany skład czyli jaki może być w tabletkach na odchudzanie bo nie rozumiem? Jak się ma problemy z jelitami to nie bierze się tabletek tylko je się produkty, które zawierają dużo błonnika. Ja jem owsianki i piję zioła FibraVitale. Zawierają siemię lniane, babkę płesznik i babkę jajowatą i bardzo dobrze działają na jelita i poprawiją jej perystaltykę jelit. Dieta przede wszystkim, gdy ma się problemy z jelitami a nie leki

Napisał(a): ~kefirka -

~janka, ja też sobie zakupiłam tą Intestę na moje problemy trawienne i faktycznie od razu przyniosła mi ulgę. Nie ma co się oszukiwać ale jak się pojawiają problemy związane z trawieniem to nie ma co czekać, tylko trzeba zacząć natychmiast działa, bo zdrowie mamy tylko jedno
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta kefirowa na problemy z jelitami