270
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +-6
270 ppt ?

Dieta Kopenhaska – trzynastodniowa droga do raju? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dieta Kopenhaska – trzynastodniowa droga do raju?

Napisał(a): gość -

Jedna dieta kopenhaska to mało, jest się ciagle głodnym ;-) Ja stosowałam podwójne, czasem potrójne porcje proponowanego jedzenia i w okresie dłuższym niż 13 dni. Chudnie się wolniej, ale przy okazji organizm nie przeżywa szoku i przyzwyczaja się do nowych nawyków.
INTERIA.PL

można schudnąć, jo-jo też może nie ma jeżeli to, że po zakończeniu diety ktoś schudł dajmy na to 5 kg, a w tydzień po zakończeniu osiągnął 7 kg dodatkowe. Czyli bez jo-jo 2 jg do przodu. Nie wspominając, ze rujnuje się własne zdrowie. Ta dieta sieje duże spustoszenie w organizmie

Reklama

Napisał(a): ZBIGNIEW248 -

Ta dieta jest super rzeczywiście powinna działać wystarczy jeść posiłki w odpowiednich porach i ilościach i odpowiednie pokarmy dokładnie ważone na wadze i ro powinno pomóc o ile po jakimś czasie nie wróci się do dawnych przyzwyczajeń wszystkie zalecane diety opierają się na podobnej zasadzie natomiast dieta Dukana którą stosowałem może uszkodzić nerki tak mi powiedział lekarz więc nie stosuje choć widzę że u innych nic złego się nie dzieje więc nie do końca wiem jaka jest prawda .

Absolutna bzdura...wypróbowałam, efekt jojo murowany, schudłam 10 kg a przytyłam 13 w ciągu 2 miesięcy...nie mówiąc o tym, że zemdlałam na ulicy...trzymałam się diety twardo...przestrzegam przed jej stosowaniem

Reklama

stosowałam dietę kopenhaską - masakra, ciagle chodziłam głodna, a efekt jo-jo x 2!
ale po tej diecie przez na prawie rok minęły wszystkie moje migreny! A były takie, ze płakałam z bólu i nie wstawałam z łóżka przez cały dzień!

Reklama

Dieta kopenhaska jest ciężka dietą a jej efektem przeważnie jest szybka utrata wagi zakończona efektem jojo i to z nawiązką.Nie jest to dieta dla każdego i osłabia organizm.Obecnie jest wiele zdrowszych rozwiązań na odchudzanie a dieta oraz dobrane odpowiednio treningi dają najlepsze efekty i nie szkodzą zdrowiu.Warto wykonać badanie genetyczne genetic lab dzięki,któremu poznajemy swój organizm pod kątem wytrzymałości na wysiłek fizyczny oraz zapotrzebowaniem względem diety.

każda dieta to jedno kopyto po którym wyskakuje efekt jojo, w przypadku facetów okropny efekt jojo. Przerabiałem kilka diet wszystko z tym samym skutkiem bo zakończonej fazie.Mój kolejny krok to zero diety, po prostu zdrowe regularne żywienie, ćwiczenia i suplement therm line man, to w połączeniu dało mi na minusie 32 kg w 11 miesiecy bez jojo

Napisał(a): ~Gtrr -

Ja w sumie równiez po zakończeniu diety ale nie był on duży. Schudłam ponad 9 kilogramów.Po zakończeniu diety przybyly mi 2 kilogramy ale tylko tyle bo
ćwiczyłam
oraz wprowadziłam inna diete o ograniczonej kaloryczności ( niemniej nie tak restrykcyjną jak dieta kopehnaska)

Polecam zajrzeć sobie tutajhttps://zdrow(...)rzepisy

Na stronie jest opisane jakich zasad trzeba przestrzegać aby dieta nie zrobiła Ci krzywdy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta Kopenhaska – trzynastodniowa droga do raju?