Odpowiadasz na:
Dieta Kopenhaska – trzynastodniowa droga do raju?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Trzynastodniowa droga do raju, tak naprawdę określa się dietę kopenhaską. Można dzięki niej osiągnąć ładną sylwetkę szybko i bez efektu jojo. W wielkim skrócie - podstawowymi zasadami diety kopenhaskiej jest ścisłe trzymanie się wyznaczonego menu, ilości dni stosowaniu diety oraz godzin w jakich spożywamy posiłki. Jest to dieta 13 dniowa, jadłospis rozpisany jest dokładnie na taką ilość dni. Śniadanie jemy o dowolnej, porannej godzinie, obiad między 12-14 a kolacje nie później niż o 18. Podstawą diety jest chude mięso, w posiłkach pojawiają się jednak również warzywa, śladowe ilości owoców oraz napoje. Dziennie należy przyjąć ich co najmniej dwa litry. W czasie trwania diety obowiązuje absolutny zakaz stosowania soli oraz innych przypraw. Stosował ktoś tę dietę? Rzeczywiście można schudnąć dużo i bez efektu jojo?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta Kopenhaska – trzynastodniowa droga do raju?

Napisał(a): ~jumella -

Ja miałam efekt jojo :(

Napisał(a): gość -

każda dieta to jedno kopyto po którym wyskakuje efekt jojo, w przypadku facetów okropny efekt jojo. Przerabiałem kilka diet wszystko z tym samym skutkiem bo zakończonej fazie.Mój kolejny krok to zero diety, po prostu zdrowe regularne żywienie, ćwiczenia i suplement therm line man, to w połączeniu dało mi na minusie 32 kg w 11 miesiecy bez jojo

Reklama

Dieta kopenhaska jest ciężka dietą a jej efektem przeważnie jest szybka utrata wagi zakończona efektem jojo i to z nawiązką.Nie jest to dieta dla każdego i osłabia organizm.Obecnie jest wiele zdrowszych rozwiązań na odchudzanie a dieta oraz dobrane odpowiednio treningi dają najlepsze efekty i nie szkodzą zdrowiu.Warto wykonać badanie genetyczne genetic lab dzięki,któremu poznajemy swój organizm pod kątem wytrzymałości na wysiłek fizyczny oraz zapotrzebowaniem względem diety.

lepiej odchudzać sie z głowa. mężczyźni i tak szybciej widzą efekty niż kobiety. Na takich stronach jakhttp://prawdz(...)diecie/ znajdziesz madre rady

Reklama