212
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +-14
212 ppt ?

dieta montignaca przynosi rezultaty (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dieta montignaca przynosi rezultaty

Napisał(a): gość -

gość
gość Co Panstwo radza jesc na:
- sniadanie
- obiad
- kolacje
?? rozpiske najlepiej bym poprosil..
Nie jedz nic co zawiera mąkę(chleb,makaron,pierogi ,ciasta) oraz ziemniaki,kasze, ryż i cukier.Jedz gotowane(parowane) warzywa z mięsem i tłuszczem.Kup podgardle lub pachwinę wędzoną.Gdy chwyci głód, plasterek wędzonki da siły na kilka godzin.Ja schudłem 14 kilogramów w pół roku.
Gratuluję schudnięcia i... niedożywienia organizmu.

Można jeść pieczywo, ale na 6g mięsa ma przypadać 1 g produktów węglowodanowych. A sama mąka to przede wszystkim razowa lub gryczana. Nie wolno (z tych najbardziej popularnych): ziemniaków, gotowanej marchwi, buraków, gotowanego selera. Kasze wręcz należy jeść. Cukier rzeczywiście należy odstawić. Tu chodzi o tak zwany indeks glikemiczny. Wbrew pozorom naprawdę dużo rzeczy można jeść.

A jeśli ktoś szuka przepisów na różności z niskim indeksem glikemicznym to zarpraszam na cardamomma.blogsport.com
INTERIA.PL

Re: dieta montignaca przynosi rezultaty

Napisał(a): gość -

Kiedyś byłam na tej diecie - fakt schudłam chyba jakoś ok 8 kg, jednak zajęło mi to ok 3 miesiące ( 3-4 jak dobrze pamiętam). Głownie chodziło o to aby nie mieszać węglowodanów z tłuszczami, np makaron to nie z mięsem, chleb nie z wędliną . Trzymałam się dość długo jakoś 2 lata, jednak potem wróciłam do wagi wyjściowej. W zeszłym roku powiedziałam dość i wzięłam się za siebie, poczytałam dużo, itd itp. Na chwilę obecną schudłam 15 kg ( 29.08.13-4.04.14) waga ta utrzymuje mi się już od stycznia, mogłabym jeszcze gdybym najzwyczajniej nie podjadała ( gubią mnie ciasta,które uwielbiam piec no i jeść). Ogólnie od sierpnia mój tryb życia się zmienił, jem ok 1500 kalorii ( zaczynałam od 1300)- ktoś pomyśli skąd ja wiem ile to jest i czemu tyle- a więc należałoby ustalić swoje zapotrzebowanie dzienne u mnie to ok 1500 kalorii, jeżeli chcemy schudnąć musimy dostarczyć mniej - proponuje mniej o ok 200-300 kalorii, pozwoli to zdrowo schudnąć średnio o 1 kg tygodniowo . Jak ustalić swoje zapotrzebowanie- albo udać się do dietetyczki (najlepiej) albo obliczyć na necie (to wiadomo mniej dokładne). Jak jem- 5 posiłków, śniadanie zależy - jajecznica (2 jajka) plus kromka pełnoziarnistego chleba, owsianka, jogurt naturalny z żurawiną/ inne suszone owoce, za 3 godziny zazwyczaj jakiś owoc, następnie po 3 godzinach kanapka (przeważnie sałata, z szynką drobiową lub serem, warzywami). Obiad- drób, ryby, plus makaron pełnoziarnisty ( ok 50 g- garstka), ryż brązowy (pół woreczka), kasza (pół woreczka), warzywa - do woli. Kolacja podobnie do śniadania lub np jakieś owoce z piersią z kurczaka/indyka. Jestem też aktywna fizycznie, zaczynałam od zumby czy ćwiczeń w domu z Gacką, mel b. Od lutego biegam, od kwietnia postanowiłam chodzić na siłownię. Mam nadzieję,że komuś pomogłam- ewentualnie mogę udzielić jeszcze jakiś porad poprzez maila ( za darmo po prostu aby komuś pomóc) docia2003@interia.pl . Pozdrawiam

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta montignaca opinie forum
Do góry strony: dieta montignaca przynosi rezultaty