653
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +-3
653 ppt ?

Dieta norweska10 kg w 14 dni ? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?

Napisał(a): Halucynacja92 -

Dziewczęta ! Nie ma lepszego sposobu na nadmiar kilogramów jak ruch! Poprawia samopoczucie, przyspiesza metabolizm i sprawia ze jesteśmy dumne z siebie samych :) Bieganie, rowery, aerobik ( ja osobiście jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń z Cindy Crawford). Oczywiście umiar w jedzeniu również jest ważny, czyli jemy często w małych porcjach ale przede wszystkim to co lubimy. Szkoda naszego zdrowia, by katować sie dietami, które nie wiadomo czy zadziałają, by później i tak wrócić do poprzedniej diety i wrócić do punktu wyjścia. Trzeba jeść mądrze, ograniczyc słodkosci jesli ktoś ma z nimi problem i nie objadać sie na noc. Lepszej diety nie znajdziecie :)
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Coraz bliżej lato coraz bliżej lato hehe a ja 1 raz w życiu wyglądam rewelacyjnie. Nie mam cellulitu, nie mam boczków, chudsze mam nogi i pupę. Schudłam 21 kg z planem który mi ułożył facet z facebooka (wpiszcie na facebooku DTS-metamorfoza ciała) Niech już będzie czerwiec niemogę doczekać się wylegiwania na słoneczku he

Kiedyś stosowałam tą dietę i to nie raz. Chudłam w ciągu 14 dni od 8 - 10 kg. Dobra dla osób, które lubią jaja. Nie zakwasza. W diecie białko połączono z produktami alkalizującymi np.grejpfrut, seler naciowy. Dla mnie najgorszy był szpinak, którego nie cierpię. Używałam również odrobinę soli.

Reklama

WednesdayTEN Co wy baby macie z tymi dietami? Nie wystarczy jeść mniej a więcej się ruszać? A po pewnym czasie przeprowadzić próbę kota?

Jaja można jeść. Naukowcy/lekarze twierdzą, że nie zaszkodzi około 30 jaj w miesiącu. Z drobnym zastrzeżeniem: nie więcej niż 1 dziennie. A co to oznacza? Że naukowcy/lekarze gadają od rzeczy, bo czy widział ktoś jajecznicę z jednego jajka?
Co wy faceci macie z tymi jajecznicami z kilku jajek? Nie wystarczy zjeść mniejszą, z jednego jajka? I więcej się ruszać ;)

Reklama

DIETA NORWESKA

Stosowałam 2-3 razy w życiu w odstepach kiljuletnich, chudłam na niej 3-4 kg za 2 tyg, nie było efektu jojo. Jadłam troche mniej jajek, poza tym, trzymałam się reguł sciśle- tak trzeba, by efekty pzryszły, a metabolizm się podkręcił.

Mogę polecić, JEŚLI KTOŚ UMIE ROZSĄDNIE PO NIEJ PRZEPROWADZIĆ STABILIZACJĘ, tzn bardzo powoli potem wprowadzać weglowodany złożone.

A może wystarczy mniej żreć , zacząć myśleć wcześniej ? A nie gdy przeraża co poniektórych fakt że robi się ciepło i kałduny trzeba będzie pokazać ? A w zimie co się robiło ? Od stycznia do maja nie można zrzucić sadło ? Teraz tasiemce , cytrusy , głodówki i diety cud ? porąbana jesteś...

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość
WednesdayTEN Co wy baby macie z tymi dietami? Nie wystarczy jeść mniej a więcej się ruszać? A po pewnym czasie przeprowadzić próbę kota?

Jaja można jeść. Naukowcy/lekarze twierdzą, że nie zaszkodzi około 30 jaj w miesiącu. Z drobnym zastrzeżeniem: nie więcej niż 1 dziennie. A co to oznacza? Że naukowcy/lekarze gadają od rzeczy, bo czy widział ktoś jajecznicę z jednego jajka?
Co wy faceci macie z tymi jajecznicami z kilku jajek? Nie wystarczy zjeść mniejszą, z jednego jajka? I więcej się ruszać ;)
Ruszam się sporo i dlatego nie wyobrażam sobie jajecznicy z jednego jajka. Szkoda patelni brudzić. Wolałbym już nic nie jeść.

Napisał(a): Gość -

lilith70
WednesdayTEN
lilith70
WednesdayTEN (...)
Ale... co wy baby macie z tymi dietami? :> Dziś były na forum chyba ze 3-4 tematy dotyczące chudnięcia i diet...
Jak to co? Lato się zbliża, a plaże czekają :P
A prawda jest taka, że to wy faceci taką presję wywieracie (...)
Nawet niechby. Ale mnie zastanawia ta wiara we wszelkie cud-metody, X kilogramów w Y dni. Raz taka dieta, raz inna. Droga na skróty...
Oj cóż począć, naiwni jesteśmy i tyle. Mnie najbardziej bawi gdy ktoś mówi ze nic nie je i tyje. Pewnie tłuszcz się bierze z powietrza.
A mnie nie bawi - Twój brak wyobraźni! Osobiście znam wiele kobiet, które jedzą znacznie więcej ode mnie, ale sa szczupłe, niektóre nawet zbyt chude.... Teraz mam chory kręgosłup i możliwosci ruchu wyjątkowo ograniczone, jem znacznie mniej niż inni, a z wagą jest jak jest.... Wiele chorób ale też i leków powoduje przyrost wagi. Ale Ty o tym jeszcze nic nie wiesz....
nie osadzaj...

Ludzie nie wariujcie! 10 kg można stracić i w 3-4 dni( osobiście doświadczyłem stratę 6 kg w czasie 1 biegu maratońskiego !! - ale to był koszmarny mój błąd !!i dobrze że przeżyłem ) , stracić 10 kg można ale nie odchudzić się !!!, aby pozbyć się tylko 2 kg ulubionego tłuszczyku, organizm musi spalić ok. 18 000 kcal, a to jest mniej więcej 12 dniowe zapotrzebowanie kcal kobiety nie prowadzącej aktywnego trybu życia, czyli 12 dni totalnej głodówki! - organizm wówczas musi wykorzystać jedyny zapas kcal jaki posiada; tracąc realnie 2 kg tłuszczu waga spada więcej ok. 7kg ( woda związana z tłuszczem ); sprawę b. upraszczam, zakładam,że zapas węglowodanów ( glikogen ) szybko zostanie spalony, jednak podaję te liczby aby uzmysłowić smutną prawdę; ta dieta to odmiana diety nisko węglowodanowej; zarówno po w/w głodówce, jak tej diecie efekt jo-jo murowany!!!! nie tędy droga - prawda jest taka, że organizm ludzki zawsze, jeżeli coś jest mu ograniczane przy najbliższej okazji będzie starał się odzyskać i to z nawiązką.... ( czytaj zrobić zapas )

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość Ludzie nie wariujcie! 10 kg można stracić i w 3-4 dni( osobiście doświadczyłem stratę 6 kg w czasie 1 biegu maratońskiego !! - ale to był koszmarny mój błąd !!i dobrze że przeżyłem ) , stracić 10 kg można ale nie odchudzić się !!!, aby pozbyć się tylko 2 kg ulubionego tłuszczyku, organizm musi spalić ok. 18 000 kcal, a to jest mniej więcej 12 dniowe zapotrzebowanie kcal kobiety nie prowadzącej aktywnego trybu życia, czyli 12 dni totalnej głodówki! - organizm wówczas musi wykorzystać jedyny zapas kcal jaki posiada; tracąc realnie 2 kg tłuszczu waga spada więcej ok. 7kg ( woda związana z tłuszczem ); sprawę b. upraszczam, zakładam,że zapas węglowodanów ( glikogen ) szybko zostanie spalony, jednak podaję te liczby aby uzmysłowić smutną prawdę; ta dieta to odmiana diety nisko węglowodanowej; zarówno po w/w głodówce, jak tej diecie efekt jo-jo murowany!!!! nie tędy droga - prawda jest taka, że organizm ludzki zawsze, jeżeli coś jest mu ograniczane przy najbliższej okazji będzie starał się odzyskać i to z nawiązką.... ( czytaj zrobić zapas )
Brawo! Dobrze wyliczone liczby zawsze są dobrym argumentem. Jak napisałeś - 2 kg tłuszczu to 18000 kalorii. Kobieta nie prowadząca aktywnego trybu życia ma dobowe zapotrzebowanie ok. 1500 kalorii. Aby spalić 10 kg tłuszczu trzeba odpowiednio rozłożyć to w czasie, odpowiednio zmniejszając ilość dostarczanych kalorii (w jedzeniu) i odpowiednio zwiększając ilość zużywanych kalorii (poprzez aktywność). Dyscyplina, a nie wiara w cuda.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta jajowa
Do góry strony: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?