653
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +-3
653 ppt ?

Dieta norweska10 kg w 14 dni ? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?

Napisał(a): gość -

Ta dieta działa - zgubisz 10 ok w 14 dni pod warunkiem, że będziesz jej rygorystycznie przestrzegać. Będziesz bardzo słaba i półprzytomna ze zmęczenia. Efekt jojo po tej diecie piorunujący.
Wiem, bo kiedyś sama stosowałam podobną,

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Boze dieta jajowa no to was w jajo nabrali. Powiem prosto zrobmy diete gowniana jemu gowno rowno codziennie gwarantuje ci schudniecie nawet 20kg w 7 dni bo sie niedozywisz noestety a po 2 tygodniach umrzesz ludzie glodowanie siebie w stylu nazistowskich obozow koncentracyjnych niepomoze wam jak wy nieumicie porostu sie zdrowo odzywiac buahaha

Co za durny jadłospis! Po prostu jedz mniej, przez 2 tygodnie tylko kasza gryczana (szklanka na dzień), warzywa al dente, łyżka oliwy (na dzień) i chude mięso, 5 maleńkich posiłków dziennie, pij ziółka i ruszaj się, a schudniesz.

Reklama

Stosowałem 2 razy,odchudza 5 kg.Nie polecam.Jajka spowodowały wzrost cholesterolu do 300 a trójglicerydów ponad 500.Takie normy grożą udarem.Po przerwaniu diety waga wróciła do normy.W/g mnie wszystkie diety to wielki pic.Mniej jesc więcej ruchu.

ewela35 Zrzucenie 10 kg masy w 14 dni jest Nie możliwe!!!
Oczywiście...można się odwodnić do takiego wyniku na wadze ale nie każdy to potrafi.
Znam przypadki gdzie w jednym dniu były zawody z boksu i trzeba było ważyć powiedzmy 90 kg a za dwa tygodnie z kickboxingu i trza było zrzucić 10..........i to są godziny profesjonalnej męczarni.
Ta dieta tutaj to wspomaga zakwaszenie organizmu a nie zdrowe zrzucenie z wagi:)

Ona1992 Słyszał ktoś, próbował ? Znalazłam w necie i zastanawiam się czy zaczynać. Przeraża mnie tylko ilość jajek jakie trzeba zjeść, czy to nie za dużo ?

1 dzień
I śniadanie: 3 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: 3 jaja, grejpfrut, herbata lub słaba kawa
obiad: 3 jaja, surówka warzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba

2 dzień
I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa
II śniadanie: 1-2 jaja, grejpfrut, herbata lub kawa
obiad: mięso wołowe gotowane, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata

3 dzień
II śniadanie: 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu
obiad: 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciny, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa

4 dzień
II śniadanie: surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata
obiad: 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba

5 dzień
II śniadanie: jaja, szpinak, kawa lub herbata
obiad: ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata

6 dzień
II śniadanie: sałatka z owoców, herbata lub kawa
obiad: wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata

7 dzień
II śniadanie: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut
obiad: zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata00038FSI4P976AWO
Jajka są bardzo zdrowe, ja mam alergie i nietolerancje mleka i nabiału. Jajko też alergizuje mimo to jadam 2 jajka w tygodniu. Ale to co piszecie o tej diecie to wyraźnie widać że chcecie ludzi wpędzić do grobu taka ilością jajek - takiej końskiej dawki to nawet zdrowy nie wytrzyma na pewno zachoruje i odchudzi go trumna zlożona w grobie.

Coraz bliżej lato coraz bliżej lato hehe a ja 1 raz w życiu wyglądam rewelacyjnie. Nie mam cellulitu, nie mam boczków, chudsze mam nogi i pupę. Schudłam 21 kg z planem który mi ułożył facet z facebooka. Wpiszcie na facebooku dts-metamorfoza ciała. Niech już będzie czerwiec nie mogę doczekać się wylegiwania na słoneczku he
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta jajowa
Do góry strony: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?