653
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +-3
653 ppt ?

Dieta norweska10 kg w 14 dni ? (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?

Napisał(a): gość -

Jak słyszę dieta to dostaje dreszcze. Myślenie kobiet z którymi rozmawiam, od poniedziałku zaczynam dietę to przez weekend futruje się na maxa potem dieta i spada kilka kilo. No wreszcie już po diecie można futrować i nie chcący wpadło kilka kilo więcej niż było bo organizm się wyjałowił frustracja zmęczenie i myślenie tylko o jedzeniu. Ludzie zacznijmy się po prostu zdrowo odżywiać i uprawiać sport, ruszać się spalać kalorie i będą efekty. Pierwszy typ kobiety, przecież ja jem tylko obiad!!!- no właśnie dlatego będziesz mieć kilka kilo za dużo. Druga podjada cały tydzień między posiłkami i w weekend na zakupach w centrum handlowym mc Donald i oczywiście lody- koniecznie!!! - już nie wspomnę że ruchu okrągłe 0. W 4mc zrzuciłem 23 kg rozmiar z XL do M, przecież ja tylko zdrowosię odżywiami biegam co drugi dzień 50min i jeszcze skakania na dokładkę. Przez rok wróciło 2 kg ale cały czas jestem czujny to moje życie, sport i zdrowe odżywianie. Jak słyszę odchudzanie to mnie to poprostu wkurza jak firmy piszą 14kg w 2tygodnie, tylko co potem jak się skończy dietę powrót oczywiście do tego co było do złych nawyków- zmieńmy myślenie a będziemy szczęśliwi ze swojej sylwetki. Życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Ps. zima to też świetna pora na sport a nie, wiosna przychodzi i latamy jak wściekli że lato bikini plaża co robić dieta dieta Boże dieta.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dieta jajowa
Do góry strony: Dieta norweska10 kg w 14 dni ?