36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +1
36 ppt ?

Dieta pudelkowa/catering co polecacie? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta pudelkowa/catering co polecacie?

Napisał(a): ~bellaaa -

Hej hej jaki catering/katering diete pudelkowa polecacie w Krakowie? Cos fajnego i godnego uwagi w dobrej cenie? No i zeby tez bylo smaczne? Prosze o prywatne opinie bo rankingi i porownania juz widzialam, najlepiej na te chwile mi podpasowuje "optimal fit" ale nie jadlam wiec sie nie wypowiem, moze tkos z was???
INTERIA.PL

Re: Dieta pudelkowa/catering co polecacie?

Napisał(a): ~Aniuskq -

taki wybor jest teraz tych diet ze oszalec mozna ;) ale ostrzegam nie wszystkie sa smaczne nie wiem co jest dla ciebie priorytetem ja chcialam schudnac ale nie kosztem jedzenia kartonu..mam optimal fit i jestem zadowolona nadal

Napisał(a): ~Dorcia -

~Aniuskq taki wybor jest teraz tych diet ze oszalec mozna ;) ale ostrzegam nie wszystkie sa smaczne nie wiem co jest dla ciebie priorytetem ja chcialam schudnac ale nie kosztem jedzenia kartonu..mam optimal fit i jestem zadowolona nadal
Cóż, powiem krótko. Schudłam 5 kg wiec tak, jestem zadowolona mąż także :-P :-) Wybierz diete jaka Ci smakuje to już połowa sukcesu :-)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~monia99 -

~gość ja jak zamówiłam optimalfit w maju "na próbe" to do tej pory zamawiam i nie zamierzam przestac, człowiek sie przyzwyczaja do wygody
A jak wygląda ten zestaw próbny? Dużo się różni od normalnej diety? Chciałabym spróbować.. :)

Napisał(a): ~alicja -

~monia99
~gość ja jak zamówiłam optimalfit w maju "na próbe" to do tej pory zamawiam i nie zamierzam przestac, człowiek sie przyzwyczaja do wygody
A jak wygląda ten zestaw próbny? Dużo się różni od normalnej diety? Chciałabym spróbować.. :)
ooo też się chetnie dowiem, słyszałam o tym cateringu sporo dobrego, sama chciałam wyprobowac ale nie wiedziałam że można na próbe

Reklama

Napisał(a): ~Kafir -

~abak OF jest dobry, przynajmniej nigdy zadnych problemow z dostarczaniem posilkow, jak wczesniej mialem katering to myslalem ze zwariuje bo rzadko kiedy bylo cokolwiek na czas, a tutaj wszystko ladnie na plus
Ich mocna strona zdecydowanie jest to ze te jadłospisy dietetyk układa.

Napisał(a): ~kiki -

Dużo jest w tej chwili cateringów na rynku, wybór ogromny wręcz. Z Krakowskich mogę polecić tylko optimal fit bo tylko z tego korzystam. Wybór był prosty; raz koleżanka w pracy oddała mi swój posiłek od nich bo totalnie nie była głodna i nie dość że to było pyszne to zero wyrzutów sumienia bo malokaloryczne i zdrowe, sama zamawiam teraz do pracy i sporo korzysci jest, nie chodzisz glodny i nie jesz byle batonow z automatu

Napisał(a): ~miki -

~kiki Dużo jest w tej chwili cateringów na rynku, wybór ogromny wręcz. Z Krakowskich mogę polecić tylko optimal fit bo tylko z tego korzystam. Wybór był prosty; raz koleżanka w pracy oddała mi swój posiłek od nich bo totalnie nie była głodna i nie dość że to było pyszne to zero wyrzutów sumienia bo malokaloryczne i zdrowe, sama zamawiam teraz do pracy i sporo korzysci jest, nie chodzisz glodny i nie jesz byle batonow z automatu
Mam podobne zdanie, też mogę ich polecić. Szkoda, że juz niedlugo się wyprowadzam z Krk.. mam nadzieję, że znajde coś równie dobrego

Napisał(a): ~amelia -

~kiki Dużo jest w tej chwili cateringów na rynku, wybór ogromny wręcz. Z Krakowskich mogę polecić tylko optimal fit bo tylko z tego korzystam. Wybór był prosty; raz koleżanka w pracy oddała mi swój posiłek od nich bo totalnie nie była głodna i nie dość że to było pyszne to zero wyrzutów sumienia bo malokaloryczne i zdrowe, sama zamawiam teraz do pracy i sporo korzysci jest, nie chodzisz glodny i nie jesz byle batonow z automatu
i ogromna wygoda, nie? chyba sporo czasu można zaoszczedzić. Sama się zastanawiam bo mam już dość stania przy garach, rozważam optimal fit własnie

Napisał(a): ~kolecka -

~amelia
i ogromna wygoda, nie? chyba sporo czasu można zaoszczedzić. Sama się zastanawiam bo mam już dość stania przy garach, rozważam optimal fit własnie
dobry wybór, nie zastanawiaj się tylko bierz ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta pudelkowa/catering co polecacie?