6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

Napisał(a): ~Nikka730 -

Ja obecnie jestem w trakcie i powiem wam, że to bardzo ciekawa metoda na detoks i uzupełnienie poziomu witamin w organizmie, a i wagi też się przy tym da zrzucić. Soki są naturalne, kupuje się cały zestaw, Sport Food Soki zdecydowanie miało dobry pomysł z tą dietą!
INTERIA.PL

Re: Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

Napisał(a): ~Xantypa -

Jasne, że próbowałam! Jeśli idzie o diety oczyszczające, które są zarazem smaczne, to ta sokowa od Sportfoodsoki jest moją ulubioną ze względu na naturalne składniki. Myślę o tym, aby ją za jakiś czas powtórzyć, bo jestem bardzo zadowolona z efektów, to prawdziwa skarbnica witamin![b][/b]

Reklama

Napisał(a): ~wettanqa93 -

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Zaraz lato, co za tym idzie plaża, basen, letnie sukienki. Co zrobić aby czuś się dobrze w swoim ciele? Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - fitnes, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek, słodkich napojów gazowanych. Zobaczysz efekty szybko się pojawią. Warto także zastanowić się nad sumplementacją. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem.
Po więcej informacji zapraszam na: klinikasylwetki@protonmail.com

Reklama

Napisał(a): ~KlaudiaD -

hej, nie wiem czemu, ale jakoś bałabym sie brac kapsułki. Ja jestem najpierw za oczyszczaniem organizmu a potem za wprowadzaniem ćwiczeń. Zobaczyć jak wygląda nasze zapotrzebowanie energetyczne. No co tu tdużo mówić. Co do diety sokowej, to stosowałam SportfoodSoki, firma, ma tez dietę pudełkową odpowiednio dopasowaną. Bardzo polecam swją drogą. No i moi drodzy, trening, 40 min co drugi dzień.

Napisał(a): ~Salana93 -

Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Zuzii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Natalią (kom.733 566 390), bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?