Odpowiadasz na:
Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

~Nikka730
Temat dodał(a):
~Nikka730 -
Ja obecnie jestem w trakcie i powiem wam, że to bardzo ciekawa metoda na detoks i uzupełnienie poziomu witamin w organizmie, a i wagi też się przy tym da zrzucić. Soki są naturalne, kupuje się cały zestaw, Sport Food Soki zdecydowanie miało dobry pomysł z tą dietą!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dieta sokowa - próbowałyście kiedykolwiek?

Napisał(a): ~KlaudiaD -

hej, nie wiem czemu, ale jakoś bałabym sie brac kapsułki. Ja jestem najpierw za oczyszczaniem organizmu a potem za wprowadzaniem ćwiczeń. Zobaczyć jak wygląda nasze zapotrzebowanie energetyczne. No co tu tdużo mówić. Co do diety sokowej, to stosowałam SportfoodSoki, firma, ma tez dietę pudełkową odpowiednio dopasowaną. Bardzo polecam swją drogą. No i moi drodzy, trening, 40 min co drugi dzień.

Napisał(a): ~wettanqa93 -

Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Zaraz lato, co za tym idzie plaża, basen, letnie sukienki. Co zrobić aby czuś się dobrze w swoim ciele? Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - fitnes, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek, słodkich napojów gazowanych. Zobaczysz efekty szybko się pojawią. Warto także zastanowić się nad sumplementacją. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem.
Po więcej informacji zapraszam na: klinikasylwetki@protonmail.com

Reklama

Napisał(a): zabiqa -

tak próbowałam. i piłam soki sportfoodsoki.pl i bardzo mi smakowały! na prawdę dały radę a do tego sycące - to człowiek głodny nie chodził! polecam bardzo

Reklama